Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (09 30-10 06)

2013-09-30

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Nors orai jau nedžiugina, tačiau nuotaiką pagerinti padės maža dovanėlė sau. Galite pasidovanoti sau kvepalus - lengvi aromatai šaltajam sezonui netinka taip, kaip vasarai. Pirkite originalius kvepalus - buteliuko tikrai užteks visai žiemai.

JAUTIS

Pagyvinkite savo garderobą. Nesvarbu, kad atšalo orai, Jūs galite pasipuošti ryškiomis spalvomis. Tai tikrai padės išsklaidyti niūrią nuotaiką. Pakaks tiesiog įsigyti ryškų šalikėlį, paltuką arba rankinę. Pasidomėkite, kokios spalvos madingiausios šį rudenį - būkite stilinga.

DVYNIAI

Neleiskite, kad aplinkiniai gadintų Jums nuotaiką. Jei diena nesėkminga, vakare galite save apdovanoti mažytėmis smulkmenomis, pavyzdžiui, nueikite į soliariumą ar pagulėkite karštoje vonioje. Kartais ir visai maži dalykai gali daryti stebuklus.

VĖŽYS

Atsipalaiduokite. Laukitės skubėti, ir bent vieną vakarą per savaitę pamirškite nebaigtus darbus ir tiesiog pabūkite geriausių bičiulių kompanijoje. Daugiau laiko skirkite savo antrajai pusei ir sau pačiai. Galbūt jau seniai buvote apsipirkti ar pasidaryti grožio procedūrų?

LIŪTAS

Šią savaitę Jus kankins niekad nesibaigianti problema: ką apsirengti? Jei keliausite į drabužių parduotuves, pasiimkite geriausią draugę, kuri tikrai patars, kurie drabužiai Jums tinka, ir kurie - ne.  Rinkitės tokius drabužius, kuriuos galėsite priderinti prie jau turimų.

MERGELĖ

Šią savaitę susirūpinkite savo mitybą. Valgykite subalansuotą maistą, ir tikrai ne tik tuo atveju, jei norite numesti svorio. Tai tikrai padės Jums jaustis geriau: jausitės žvalesnės, energingesnės, darbingesnės, Jūsų nebekankins nuovargis. Taip pat rinkitės aktyvų laisvalaikį.

SVARSTYKLĖS

Rūpinkitės savo sveikata. Jei pajausite pirmus peršalimo simptomus, neignoruokite jų, ir nedelsiant pradėkite gydymą. Net jei turite sudalyvauti svarbiame renginyje, nepamirškite, kad sveikata - brangiausias turtas.

SKORPIONAS

Nesinervinkite. Jei reikalai pakryps ne Jums palankia kryptimi, nesirūpinkite per daug dėl to. Svarbiausia - išmokti atsipalaiduoti, o tai padės padaryti, pavyzdžiui, jogos kursai. Tai tikrai bus naudingiau nei raminamieji vaistai.

ŠAULYS

Rūpinkitės tuo, ką valgote. Nepamirškite, kad pusryčiai labai svarbūs. Rinkitės tokius pusryčius, kurie užtikrins pakankamą energijos kiekį. Kruopų košė - vienas geriausių pasirinkimų. Vakare valgykite nekaloringusproduktus.

OŽIARAGIS

Netingėkite. Šią savaitę palanku pradėti sportuoti ar planuoti kelionę. Nepasiduokite blogai nuotaikai, tikrai galima rasti, ką nuveikti ir šaltuoju metų laiku. Ši savaitė palanki keisti šukuoseną, galite ją pasikeisti kardinaliai - geras rezultatas garantuotas.

VANDENIS

Tai - palankus metas eksperimentuoti. Galite įsigyti tokio stiliaus drabužių, kokių nesate pratusios dėvėti. Tai tikrai sudarys įspūdį aplinkiniams, o ir pati būsite patenkinta savo naująja išvaizda. Nebijokite išbandyti naujovių - dažnu atveju tai pasiteisina.

ŽUVYS

Paskutiniu metu jautėtės pavargusios, tačiau, ar susimąstėte, kad tai galėjo lemti prasta mityba? Stenkitės sveikai maitintis, jei laikotės dietos, įsitikinkite, ar tikrai gaunate pakankamą kiekį organizmui reikalingų medžiagų kiekį. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.