Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (09 23-09 29)

2013-09-23

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę būsite pavargusios, ir neturėsite ūpo pradėti kažką naujo arba atnaujinti išvaizdą. Planuokite savo laiką taip, kad spėtumėte nuveikti Jums svarbiausius dalykus. Stenkitės nepasiduoti kitų žmonių įtakai, nekreipkite dėmesio į apkalbas. Jei planuojate atnaujinti garderobą, tam palankiausias metas – savaitgalis.

JAUTIS

Šią savaitgalį susilaikykite nuo pirkinių. Įvertinkite, ar jums tikrai reikalinga dar viena batelių pora? Tikėtina, kad nuėjusi į parduotuves, nesugebėsite atsispirti įsigyti tokių drabužių, kurių vėliau neapsivilksite. Jauskite saiką,ir nusistatykite ribas, ką galite sau leisti, o ko – ne.

DVYNIAI

Labiau rūpinkitės savo oda. Kartais pradedame ieškoti problemų priežasčių kažkur toli, išleidžiame krūvas pinigų įvairioms kosmetikos priemonėms, tačiau pamirštame tokius elementarius dalykus, kaip sveika mityba ar masažas, kuris gali pagerinti kraujotaką.

VĖŽYS

Šią savaitę sulauksite tikrai daug komplimentų, kurių tikrai nusipelnėte. Pagaliau galite džiaugtis, pasiekusios savo tikslą. Stenkitės neužriesti nosies ir toliau stengtis dėl to, kas svarbu Jums. Nors orai ir atšalo, tačiau nepamirškite laiką leisti kiek aktyviau.

LIŪTAS

Šią savaitę turėsite rinktis: ar dar viena šokolado plytelė, ar tobula figūra. Pastaruoju metu dėjote tikrai daug pastangų, kad patobulintumėte savo kūno linijas, taigi, stenkitės dėl to ir toliau. Žinoma, nesigriebkite kraštutinumų, kartais leiskite sau pasilepinti, tačiau jauskite saiką.

MERGELĖ

Nebijokite eksperimentuoti su įvairiausiais drabužių deriniais. Įsigykite šiek tiek ryškių drabužių – tai tikrai padės išsklaidyti blogą nuotaiką net ir pačiais niūriausiais orais. Taip pat šią savaitę patartina stiprinti imuninę sistemą, nes galimas peršalimas.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė jums bus palanki. Tai – puikus metas atnaujinti garderobą, pradėti sveikai maitintis, sportuoti ar tiesiog pakeisti šukuoseną. Tikėtina, kad sulauksite tikrai nemažai komplimentų, o tai juk tikrai pakelia nuotaiką, tiesa?

SKORPIONAS

Skirkite laiko susitvarkyti savo spintą. Juk rytais tikrai gana sudėtinga rasti, ką apsirengti? Pastaruoju metu nelabai rūpinotės, ką apsirengti, tačiau dabar atėjo laikas tai pakeisti. Drabužius spintoje susidėliokite taip, kad juos būtų nesudėtinga suderinti.

ŠAULYS

Jei laikotės dietos, nepamirškite, kad Jūs turite gauti pakankamai maistinių medžiagų, tačiau suvartoti mažiau kalorijų nei įprastai. Nesiimkite drastiškų veiksmų, norėdamos numesti svorio. Pirmiausia pradėkite nuo, atrodytų, smulkmenų, pavyzdžiui, atsisakykite kepto maisto.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jausitės gana pavargusios, ir ryte Jums bus gana sudėtinga atsikelti. Motyvuokite save, pavyzdžiui, iš vakaro pasiruoškite stilingą drabužių derinį ar pasiruoškite mėgstamus pusryčius. Ryte tikrai žvalumo suteiks rytinė mankšta ir kontrastinis dušas.

VANDENIS

Šią savaitę nebūsite patenkintos savo oda. Nelaukite, kol odos problemos savaime praeis – apsilankykite pas kosmetologą ar dermatologą. Taip pat nepamirškite sveikos mitybos, tai tikrai padės pagerinti odos būklę. Naudokite kuo natūralesnes kosmetikos priemones.

ŽUVYS

Leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti. Paskutiniu metu skyrėte sau per mažai laiko, taigi, šią savaitę patartina atsigriebti. Darykite tai, kas Jums labiausiai padeda atsipalaiduoti, pailsėjęs žmogus visada atrodo gražesnis.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.