Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (09 16-09 22)

2013-09-16

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Ši savaitė bus pakankamai užimta,galimi nemalonumai darbe, todėl turėtumėte rasti būdų, kurie padėtų atsipalaiduoti. Venkite pernelyg iššaukiančios išvaizdos, nes, gali būti, kad „užkliūsite“ direktoriui. Šią savaitę geriausia tiesiog susilieti su minia.

JAUTIS

Venkite pernelyg audringų vakarėlių ir nepiktnaudžiaukite alkoholiu – tai gali atsiliepti ne tik sveikatai, bei ir Jūsų išvaizdai. Daugiau rūpinkitės savo oda, pasistenkite pakankamai išsimiegoti. Jei jau kurį laiką skundžiatės jėgų trūkumu, laikas susimąstyti - galbūt laikas keisti mitybos įpročius arba vartoti vitaminus?

DVYNIAI

Daugiau dėmesio skirkite veido odos priežiūrai – veido oda tikrai daug jautresnė nei, pavyzdžiui, rankų oda. Negailėkite pinigų kokybiškoms veido odos priežiūros priemonėms, turbūt žinote posakį, teigiantį, kad „taupus moka du kartus?“ Atkreipkite dėmesį į naudojamos kosmetikos sudėtį.

VĖŽYS

Šią savaitę Jus kankins gana įprasta problema – ką apsirengti į darbą ar į vakarėlį? Galbūt jau laikas atnaujinti savo garderobą? Darbui rinkitės klasikinius drabužius, kai kuriuos jų, pavyzdžiui, švarkelį ar sijoną galėsite priderinti praktiškai bet kokia proga. Palankiausia diena pirkiniams – trečiadienis.

LIŪTAS

Net jei visą savaitę tingėsite kur nors eiti, neslankiokite namuose tiesiog su pižama – gali būti, kad Jus netikėtai aplankys giminaičiai ir draugai, taigi, jausitės kiek nepatogiai. Ši savaitė žada gana aktyvų laisvalaikį, todėl nusiteikite tam iš anksto.

MERGELĖ

Tikrai nusipelnėte poilsio, taigi, susiplanuokite trumpą išvyką. Rudenį tikrai rasite puikių pasiūlymų aplankyti svečias šalis, todėl pasinaudokite pasiūlymais. Poilsis tikrai Jums išeis į naudą, ir tai gali atsispindėti ne tik jūsų šypsenoje.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę tikrai būsite patenkintos savo išvaizda, taigi, visos pastangos tikrai išėjo į naudą. Savaitė bus palanki – atrodys, kad sekasi viskas, ko tik imatės, tačiau stenkitės nepervargti. Palankiausios savaitės dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Šiuo laikotarpiu galite pradėti naujus darbus.

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite labai užsiėmusios, tačiau skirkite laiko ir sau – nuovargis niekam grožio neprideda. Gerai išsimiegokite, jei dalyvausite vakarėlyje, nepiktnaudžiaukite alkoholiu. Darykite tai, ką mėgstate labiausiai. Ši savaitė palanki užsiimti mėgstama veikla, tikėtina, kad tai atneš naudos.

ŠAULYS

Leiskite sau atsipalaiduoti. Pavyzdžiui, po darbo dienos pagulėkite karštoje vonioje su putomis arba nueikite į jogos užsiėmimą. Kad ir ką darytumėte, nepersistenkite – šią savaitę galimi įvairūs susirgimai ir galimos traumos. Miegokite bent 7 valandas per parą.

OŽIARAGIS

Skundžiatės padidėjusiu svoriu? Daugiau galvokite apie tai, ką valgote, ypač vakarais. Jei nuolat valgote „greitą“ maistą, nėra ko stebėtis, kad priaugote papildomus 5 kilogramus. Tikrai neverta teisintis, kad dėl to kaltas ruduo – koreguokite mitybos įpročius ir dažniau mankštinkitės.

VANDENIS

Ši savaitė palanki pradėti mankštintis – galite užsirašyti į sporto klubą, pradėti lankyti baseiną ar šokius. Šią savaitę būsite pakankamai energingos, todėl pradėti sportuoti bus ne taip sudėtinga prisiruošti. Taip pat keiskite mitybos įpročius: ruduo – daržovių ir vaisių derliaus metas, taigi, pasinaudokite tuo.

ŽUVYS

Šią savaitę norėsite valgyti skaniai, geriausia – saldžiai. Tikrai galite sau leisti suvalgyti torto gabalėlį arba plytelę šokolado, tačiau tai neturėtų virsti įpročiu. Venkite valgyti žiūrėdamos televizorių, galite nepajausti, kiek daug galite sukramsnoti.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.