Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (09 09-09 15)

2013-09-09

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę venkite išlaidauti, ypač pavojinga keliauti į drabužių parduotuves – šiuo laikotarpiu čia galite išleisti itin didelę pinigų sumą, tačiau naudos iš to nebus jokios. Jei labai knieti ką nors nusipirkti – įsigykite plaukų ir odos priežiūros priemonių, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesį į kosmetikos gaminių sudėtį.

JAUTIS

Šią savaitę tiesiog spinduliuosite teigiama energija. Norėsite būti tarp žmonių ir būsite matomos. Ši savaitė – puiki toms, urios ketina eii į darbo pokalbį arba romantišką pasimatymą. Daugiau dėmesio skirkite savo aprangai, rudenį venkite blankių ir tamsių spalvų, įsigykite ryškų šaliką ar rankinę.

DVYNIAI

Jei laikotės dietos, šią savaitę susidursite su tikrai nemažai pagundų. Norėsis suvalgyti torto gabaliuką ar šokolado plytelę. Tikrai galite tai sau leisti, tačiau nepaverskite to įpročiu. Nors ir labai tingėsis, tačiau stenkitės būti fiziškai aktyvesnės, juk pastebite, kad šaltuoju metų laiku svarstyklės visada rodo didesnius skaičius?

VĖŽYS

Savaitės viduryje, tikėtina, susidursite su odos problemomis. Užmeskite akį į naudojamos kosmetikos sudėtį – ji tikrai nėra pati natūraliausia, tiesa? Šią savaitę patartina atnaujinti savo kosmetikos „atsargas“ ir įsigyti kokybiškų gaminių.

LIŪTAS

Keiskite savo mitybos įpročius. Turbūt jau pajutote energijos stygių? Taip yra todėl, kad Jums trūksta tam tikrų maistinių medžiagų. Pasistenkite sveikiau maitintis ir, jei reikia, vartokite maisto papildus. Pasimankštinkite – tai ne tik užtikrins gerą nuotaiką, bet ir leis Jums jaustis energingesnėmis.

MERGELĖ

Daugiau dėmesio skirkite savo figūros priežiūrai. Rudenį paprastai būname pasyvesnės nei vasarą, todėl nieko nuostabaus, kad greitai pastebime, kad nelabai „telpame“ į mėgstamus džinsus. Pasistenkite sveikiau maitintis, vakarais išeikite pabėgioti ar užsirašykite į sporto klubą.

SVARSTYKLĖS

Nekaltinkite viso pasaulio dėl savo nesėkmių, o pabandykite keisti požiūrį. Išmokite džiaugtis smulkmenomis, jos tikrai gali būti malonios, jei įprasite jas atitinkamai vertinti. Nudžiuginkite save maža dovanėle – nauja suknele ar bateliais.

SKORPIONAS

Išmokite taupyti pinigus – ar tikrai būtina kiekvieną savaitę „siaubti“ parduotuves. Vadovaukitės taisykle: geriau mažiau, bet kokybiškų gaminių. Nors kokybiškos prekės paprastai kainuoja brangiau, tačiau pastebėsite, kad sutaupote pinigų, nes naujus produktus reikės pirkti rečiau.

ŠAULYS

Labiau pasitikėkite savimi. Mažiau galvokite apie tai, kaip atrodo kitos moterys – Jūs tikrai nesate už jas prastesnė. Atnaujinkite savo garderobą, tai gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Taip pat nepamirškite, kad itin svarbu rūpintis savo oda, plaukais ir nagais.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galėsite šiek tiek atsipūsti – darbo bus mažiau, taigi, daugiau laiko galėsite skirti tik sau. Darykite tai, ką labiausiai mėgstate. Galbūt jau seniai buvote susitikusi su draugėmis? Ši savaitė – puiki proga tai ištaisyti. Kartu galite pasidaryti grožio procedūrų ar keliauti į parduotuves.

VANDENIS

Ši savaitė jums bus palanki, galite užsiimti tuo, ką labiausiai mėgstate. Nepamirškite pasirūpinti savo išvaizdą – nesutvarkyti plaukai ir nevienodo ilgio nagai tikrai nepuošia nė vienos merginos. Daugiau dėmesio skirkite odai, keičiantis sezonui galite susidurti su odos problemomis.

ŽUVYS

Daugiau laiko praleiskite namuose su artimiausiais žmonėmis. Paskutiniu metu buvote pernelyg užsiėmusios, kad skirtumėte laiko tiems, kuriuos mylite labiausiai. Taip pat rūpinkitės savo plaukais – jau tikriausiai seniai lankėtės kirpykloje? Ši savaitė – puikus metas keisti šukuoseną ir plaukų spalvą.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.