Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (09 02-09 08)

2013-09-02

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę norėsite tik ilsėtis, tačiau negalvokite, kad nuo visų rūpesčių pavyks pasislėpti tiesiog po antklode. Dažniau išeikite pasilinksminti – pastebėsite, kad jaučiatės kur kas geriau ir labiau savimi pasitikite. Nesivelkite į intrigas.

JAUTIS

Šią savaitę jausite nuovargį. Jei įmanoma, pasiimkite poros dienų atostogas – per šias dienas skirkite laiko tik sau. Daugiau dėmesio skirkite odai ir plaukams. Galbūt jau seniai lankėtės kirpykloje ar pas kosmetologą?

DVYNIAI

Šią savaitę jausite nuovargį. Jei įmanoma, pasiimkite poros dienų atostogas – per šias dienas skirkite laiko tik sau. Daugiau dėmesio skirkite odai ir plaukams. Galbūt jau seniai lankėtės kirpykloje ar pas kosmetologą?

VĖŽYS

Stenkitės tvardytis stresinėse situacijoje – neigiamos emocijos tikrai kenkia grožiui. Nepasiduokite blogoms emocijoms, nors šią savaitę kiekviena smulkmena galės išmušti iš vėžių. Daugiau laiko skirkite sau ir atraskite, kas Jums padeda atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Galbūt jau laikas atnaujinti garderobą? Nusipirkite keletą stilingų drabužėlių – tai ne tik pagerins nuotaiką, bet ir padidins pasitikėjimą savimi. Venkite niūrių spalvų, dažniau išeikite pasilinksminti ar apsilankykite kultūriniuose renginiuose.

MERGELĖ

Šią savaitę patartina atnaujinti savo kosmetikos „atsargas“. Negailėkite pinigų kokybiškai kosmetikai, pigi kosmetika retai kada pasižymi geromis savybėmis. Taip pat palankus metas apsilankyti kirpykloje ir kardinaliai keisti šukuoseną.

SVARSTYKLĖS

Nekreipkite dėmesio į tai, ką apie Jus kalba kiti, ir tikrai nesvarbu, kodėl jie tai daro. Daugiau dėmesio skirkite artimiausiems žmonėms. Galbūt jau seniai buvote susitikusi su savo geriausia drauge? Kartu pasidarykite grožio procedūrų ar pradėkite kartu sportuoti, juk kartu smagiau, tiesa?

SKORPIONAS

Šis laikotarpis Jums palankus. Jausitės graži ir mylima. Daugiau laiko skirkite bendravimui – šią savaitę sužavėsite tikrai ne vieną asmenį. Nepamirškite ir toliau sveikai maitintis ir rūpintis savo oda, jei dalyvausite vakarėlyje, alkoholį vartokite saikingai.

ŠAULYS

Daugiau laiko skirkite odai. Negailėkite pinigų odos priežiūros priemonėms, tačiau atkreipkite dėmesį į kosmetikos gaminių sudėtį, rinkitės kosmetiką, kurios sudėtis kuo natūralesnė. Kadangi ruduo palankus valgyti šviežias daržoves, pasinaudokite tuo.

OŽIARAGIS

Daugiau laiko praleiskite gamtoje, tai tikrai padės atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Mėgaukitės vis dr šiltomis dienomis, išvykite toli nuo miesto, pavyzdžiui grybauti. Labiau pasirūpinkite oda ir plaukais – vasarą tikrai tam neskyrėte pakankamai dėmesio.

VANDENIS

Atsipalaiduokite – tikrai nebūtina imtis alinančių dietų ir labai intensyvių treniruočių. Tiesiog stenkitės sveikiau maitintis ir pasirinkite tokią sporto šaką, kuri Jums labiausiai patinka. Daugiau būkite gryname ore.

ŽUVYS

Jausite nuovargį, todėl daugiau laiko skirkite poilsiui. Miegokite bent 7 valandas per parą, keiskite mitybos įpročius. Keičiantis sezonui patartina pradėti gerti maisto papildus. Taip pat nepamirškite skirti pakankamai dėmesio odai ir plaukams.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.