Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (08 26-09 01)

2013-08-26

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę nebūsite patenkintos savo išvaizda, atrodys, kad niekas nedžiugina. Taip gali nutikti dėlto, kad būsite pernelyg pavargusios. Daugiau laiko skirkite poilsiui, pagulėkite karštoje vonioje, pasidarykite veido ir plaukų kaukę. Tai padės šiek tiek atsipalaiduoti ir įgauti jėgų. Taip pat palankus metas keisti išvaizdą.

JAUTIS

Šią savaitę norėsite laiką praleisti turiningai. Norėsite dalyvauti vakarėliuose, lankytis klubuose. Nieko nuostabaus, kad greitai pajusite nuovargį. Patartina daugiau laiko praleisti gamtoje – nenaudokite kosmetikos priemonių, leiskite atsigauti plaukams, nagams ir odai.

DVYNIAI

Šią savaitę rinkitės klasikinius drabužius, jei tvarkysitės spintą, ir pastebėsite, kad tokių neturite, tai reikš, kad pats laikas keliauti į parduotuves. Nepirkite daug drabužių – apsiribokite klasikinio stiliaus sijonu ar švarkeliu – tikrai rasite, su kuo derinti.

VĖŽYS

Šią savaitę norėsite būti matomos ir bendrauti su daugybe žmonių. Gal ir gerai, nes jausitės tikrai puikiai. Atrodys, kad galite nuveikti daugybę dalykų, tačiau nepersistenkite – savaitės pabaigoje galite nieko nebenorėti, išskyrus... gulėti lovoje.

LIŪTAS

Šią savaitę patartina daugiau dėmesio skirti odai. Pagalvokite apie veido valymą – gal jo iš tiesų reikia? Pasidarykite veido kaukę, stenkitės naudoti kuo natūralesnes kosmetikos priemones. Yra daugybė patarimų, kaip pasidaryti veido kaukę namų sąlygomis.

MERGELĖ

Reikėtų susirūpinti savo mityba, jei tikrai negalite pridėjus ranką prie širdies pasakyti, kad sveikai maitinatės, patartina keisti įpročius. Pastebėsite, kad tikrai jaučiatės geriau, be to, atėjus šaltajam metų laikui, nereikės skųstis, kad vėl priaugote svorio.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę jausitės pasimetusios, nes niekaip negalėsite nuspręsti, ką rengtis. Ir ne tik dėl to, kad atrodys, jog spinta tiesiog tuščia – niekaip negalėsite nuspręsti, ir kokių drabužių norėtumėte. Patartina pavartyti mados žurnalus – tikrai rasite įdomių idėjų.

SKORPIONAS

Jau kurį laiką nesirūpinote savo mityba. Nieko nuostabaus, vasara – toks metas, kai esame judresnės, ir mažiau galvojame apie tai, ką valgome. Artėjant rudeniui, reikėtų vėl tuo susirūpinti – skaičiuoti kalorijas ir stengtis maitintis kuo sveikiau.

ŠAULYS

Ne visada nauji drabužiai gali suteikti laimės. Prieš keliaudamos į parduotuves, apgalvokite, ar Jums tikrai to reikia: galbūt nuotaiką gali pakelti ir kiti dalykai? Pirmiausia nustatykite priežastį, kodėl nesijaučiate laimingos, ir drąsiai imkitės veiksmų.

OŽIARAGIS

Atsipalaiduokite. Ši savaitė bus pakankamai įtempta, tačiau nepamirškite laiko skirti ir sau. Jei kankina nemiga, prieš miegą išgerkite žolelių arbatos, pavyzdžiui, ramunėlių. Nesirūpinkite dėl kiekvienos nesėkmės – tai tikrai ne pasaulio pabaiga.

VANDENIS

Jei planuojate keliauti į parduotuves, svarbiausias dalykas, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį – drabužių kokybė. Geriau išleiskite didesnę pinigų kokybiškai avalynei – po mėnesio nereikės vėl ieškoti naujų batelių.

ŽUVYS

Pagyvinkite savo garderobą ryškiomis spalvomis. Vasara jau eina į pabaigą, tačiau tai tikrai nereiškia, kad atėjo laikas rengtis niūriai. Rinkitės raudoną ar geltoną spalvas, kurias galite derinti su pilka ir juoda. Tikrai atrodysite puikiai.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.