Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (08 19-08 25)

2013-08-19

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę įsigykite patogaus ir kokybiško apatinio trikotažo – tikriausiai jau seniai to nedarėte? Tokiems dalykams taupyti neverta, tačiau tai nereiškia, kad reikia pirkti patį brangiausią trikotažą, kokį tik pavyks rasti. Išlaidaukite protingai – gali būti, kad Jus apims norą pirkti... viską iš eilės. Neverta teisintis tuo, kad parduotuvėse daug išpardavimų.

JAUTIS

Šią savaitę patartina nepersitempti ir daugiau laiko skirti miegui. Savaitės pradžia gali nedžiuginti, galite patirti daug streso, todėl vakarais tikrai galite sau atsipalaiduoti, ir praleisti laiką taip, kaip Jums labiausiai patinka. Jei planuojate apsipirkti, tam palankiausia diena – trečiadienis.

DVYNIAI

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite savo mitybai ir kosmetikos priemonėms, kurias naudojate – rinkitės kuo natūralesnius produktus. Savaitė palanki keisti šukuoseną ar atnaujinti savo garderobą. Stenkitės nekritikuoti kitų, kad ir kaip nepatiktų kitų žmonių apranga ar šukuosena, priešingu atveju, galite įgyti priešų.

VĖŽYS

Kuo daugiau laiko praleiskite namuose. Galbūt jau atėjo laikas atnaujinti namų interjerą ar įsigyti keletą interjero detalių? Būkite kūrybingos, kai kuriuos dalykus galite pasidaryti ir pačios: pavyzdžiui, atnaujinkite stalą ar kėdės. Šią savaitę tikrai nestokosite originalių idėjų.

LIŪTAS

Šią savaitę patartina apsilankyti grožio salone, tačiau jį rinkitės atsargiai: nesusiviliokite akcijomis, o rinkitės tokius salonus, kokius rekomendavo draugai, ar kuriuose lankėtės anksčiau. Jei jausite, kad Jums labai trūksta saulės, ar aplanko niūri nuotaika, nepakenks, jei kartą ar du apsilankysite soliariume.

MERGELĖ

Šią savaitę galimi rūpesčiai dėl sveikatos: stenkitės kuo sveikiau maitintis, naudoti natūralią kosmetiką, mankštinti bei pakankamai ilsėtis. Jei jaučiate, kad neturite jėgų, savaitgalį praleiskite namuose arba išvykite į gamtą, ramus laisvalaikis tirai padės atsigauti.

SVARSTYKLĖS

Jei jau kurį laiką sportuojate, šią savaitę galite šiek tiek atsipūsti. Žinoma, tai nereiškia, kad visiškai nereikia mankštintis, tačiau persistengti taip pat neverta. Išeikite pasivaikščioti, važinėkite dviračiu ar paplaukiokite baseine, tačiau nepersistenkite. Šią savaitę didesnė traumų rizika.

SKORPIONAS

Šią savaitę patartina pasidaryti iškrovos dieną. Jos metu valgykite šviežius vaisius ar daržoves ir gerkite natūralias sultis. Jei Jūsų nedžiugina tai, ką rodo svarstyklės, patartina keisti mitybos įpročius ir aktyviau leisti laisvalaikį – tai gali greitai ir efektyviai padėti atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.

ŠAULYS

Intensyviau mankštinkitės. Mažiau tinginiaukite, ir pastebėsite, kad aktyvus gyvenimo būdas gali padėti ne tik mesti svorį, bet ir pagerinti nuotaiką. Keiskite mitybos įpročius, ir įsitikinkite, kad gaunate pakankamai vitaminų – keičiantis sezonui gali pasijusti jų trūkumas.

OŽIARAGIS

Pagyvinkite savo aprangą: leiskite pasireikšti savo fantazijai, tarpusavyje derinkite ryškias spalvas arba pasirinkite įdomių aksesuarų, kurie tikrai patrauks aplinkinių žvilgsnius. Dažniau išeikite į masinio pasilinksminimo vietas, gali būti, kad sutiksite daug įdomių žmonių.

VANDENIS

Jei planuojate atnaujinti garderobą, prieš einant į parduotuves, tvirtai nuspręskite, ką pirksite, ir jei nieko neišsirinksite, ką buvote suplanavusios, nepirkite nieko – taip išvengsite didelių išlaidų. Šią savaitę nepatartina keisti šukuosenos – vėliau galite labai gailėtis.

ŽUVYS

Šią savaitę patartina atnaujinti savo garderobą, tačiau netapkite mados auka, ir rinkitės tik tokius drabužius, kurie Jums iš tiesų tinka. Einant apsipirkti, pasikvieskite draugę, kuri nebijo išsakyti savo nuomonės – taip apsidrausite nuo nereikalingų pirkinių, kuriuos vėliau teks... tiesiog išmesti.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.