Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (08 12-08 18)

2013-08-12

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Savaitės pradžioje nuotaika bus gana niūri, tačiau ją gali pagerinti apsipirkinėjimas. Nors ruduo jau, deja, visai netoli, tačiau parduotuvėse rasite daugybę prekių, kurioms taikomos nuolaidos – įsigykite keletą drabužių, jų tikrai prireiks ir kitąmet.

JAUTIS

Palepinkite save maža dovanėle. Gal jau seniai sau leidote įsigyti naują blakstienų tušą, kvepalus ar papuošalą? Šis laikas palankus apsipirkti – tikėtina, kad įsigysite reikalingų prekių, neišleisdamos daugybės pinigų. Savaitgalis tinkamas likti namuose ir atsipalaiduoti.

DVYNIAI

Šią savaitę pabrėžkite savo individualumą, nebijokite kurti savito stiliaus, tikrai nesvarbu, ką apie jus mano visi, tačiau, tikėtina, sulauksite ir nemažai komplimentų. Nebijokite drąsių eksperimentų, pavyzdžiui, keičiant šukuoseną.

VĖŽYS

Šią savaitę daugiau bendraukite su bičiuliais bei giminaičiais, tikėtina, kad jie Jums duos vertingų patarimų Jums rūpimais klausimais. Daugiau dėmesio skirkite savo mitybai, nes galimi apsinuodijimai maistu. Taip pat nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

LIŪTAS

Šią savaitę rinkitės sportinio stiliaus drabužius, nes laikotarpis bus gana aktyvus. Savaitė palanki kelionėms, iškyloms ir žygiams – tai bus geriausias būdas atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienių darbų. Jei dar neatostogavote, ši savaitė tam labai palanki.

MERGELĖ

Jei iškils sunkumų priimant svarbų sprendimą, pagalbos prašykite draugų. Net jei iškils klausimų, ką rengtis einant į pasimatymą, darbo pokalbį ar į klubą, nedvejodamos prašykite geriausios draugės pagalbos – ji tikrai pasakys, kas Jums tinka, o kas – ne.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite odos priežiūrai. Galite įsigyti naujų odos priežiūros priemonių ar apsilankyti pas kosmetologą. Šiuo atveju nepatartina rinktis pigiausio varianto, kaip sakoma: „taupus moka du kartus“.

SKORPIONAS

Šią savaitę jausitės puikiai. Galbūt todėl, kad jausitės graži ir savimi pasitikinti – tikrai yra dėl ko. Aplinkiniai Jums tiesiog žarstys komplimentus – pasidžiaukite šiuo laikotarpiu. Savaitgalį praleiskite aktyviai.

ŠAULYS

Tikėtina, kad savaitės pradžioje nuspręsite keisti savo gyvenimo būdą. Ši savaitė palanki pradėti laikytis dietos, keisti mitybos įpročius, atsikratyti žalingų įpročių. Tereikės įdėti šiek tiek pastangų, ir pasieksite norimą rezultatą.

OŽIARAGIS

Daugiau laiko skirkite poilsiui ir miegui. Nors šią savaitę labiau norėsis linksmintis ir aktyviai pramogauti, tačiau tai bus ne į naudą, ir kitą dieną jausite nuovargį. Miegokite bent po 7 valandas per parą – taip išvengsite tamsių  paakių.

VANDENIS

Ši savaitė bus labai darbinga. Gal ir gerai, nes darbo tikrai  bus. Jums atrodys, kad galite tiesiog kalnus nuversti, tačiau nepamirškite skirti pakankamai laiko poilsiui. Savaitgalį praleiskite aktyviai, susitikite su seniai matytais bičiuliais ir susiorganizuokite iškylą ar žygį.

ŽUVYS

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite plaukams. Gali būti, kad nuo deginimosi saulėje jie dabar daug sausesni. Pamąstykite, gal laikas atnaujinti plaukų spalvą ar keisti šukuoseną? Nepamirškite, kad mityba taip pat turi įtakos tam, kaip atrodo Jūsų plaukai.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.