Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (08 05-08 11)

2013-08-05

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Savaitės pradžioje Jums gali sunkiai sektis užmigti. Tai gali nutikti dėl to, kad per daug nerimaujate ar patiriate stresą. Nusiraminkite – net jei dabar atrodo, kad viskas blogai, reikalai pasitaisys antroje savaitės pusėje. Ketvirtadienį nusimato svarbus susitikimas – gali būti, kad tai bus Jūsų nauja simpatija. Per  daug nepersistenkite besipuošdamos – svarbiausia jaustis patogiai.

JAUTIS

Tikrai galite sau leisti atnaujinti savo garderobą, juolab, kad dabar tokia gausybė išpardavimų! Žinoma, nereikia iš eilės visko pirkti – pirkite tik gerai apgalvojusios ir pasimatavusios, nepirkite vien dėl to, kad pigu, ir kad galbūt kažkada tai apsivilksite. Į parduotuves galite pasiimti ir draugę – ji tikrai kritiškai įvertins ir pasakys, tiesą, kaip jums tinka pasimatuoti drabužiai.

DVYNIAI

Šią savaitę patartina pasikliauti savo intuicija – tik ji padės priimti teisingus sprendimus. Gali būti, kad šią savaitę jus užguls amžinoji moterų problema – „neturiu, ką apsirengti“. Jei atrodys, kad  nė vieni drabužiai neatrodo taip gražiai, kaip norėtųsi, rinkitės klasikinę aprangą. Su ja galima visada atrodyti puikiai ir per daug nesukti sau galvos, ką ir su kuo derinti.

VĖŽYS

Šią savaitę patartina labiau rūpintis savo sveikata – net jei ir atostogaujate, negalima elgtis neatsakingai: valgyti viską, kas papuola ar mažiau dėmesio skirti odai. Jei sportuojate, nepersistenkite – šią savaitę galimos traumos. Rinkitės mažiau fizinės ištvermės reikalaujančius pratimus.

LIŪTAS

Šią savaitę būsite pasirengusios bet kam – net ir labai ekstremaliems stiliaus pokyčiams. Tai tikrai nustebins Jūsų bičiulius, žinoma, gerąja prasme. Galite pamiršti klasikinius drabužius – prie naujo Jūsų  stiliaus norėtųsi labiau „pašėlusios“ aprangos.

MERGELĖ

Baikite teisintis, kad neturite nuotaikos: kiek kvietimų į vakarėlį atsisakėte paskutiniu metu? Jums tikrai reikia apsilankyti masinio pasilinksminimo vietose – tai tikrai padės Jums atsipalaiduoti ir atgauti dvasinę ramybę. Nesėdėkite užsidariusios namuose, kad ir kokios problemos kankintų – Jums vėl „sužydėti“ gali padėti tik kiti žmonės.

SVARSTYKLĖS

Pasimėgaukite paskutiniu vasaros mėnesiu, jei vis dar neturite šiltojo sezono „atributikos“: lengvų suknelių, spalvingų palaidinių bei ryškių aksesuaras, pats laikas apsilankyti parduotuvėse ir atnaujinti savo garderobą. Nemanykite, kad tų drabužių neprireiks ir kitą vasarą – kai kurios mados tendencijos išlieka ne vieną sezoną.

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite tikrai puikios nuotaikos, ir savo džiaugsmu norėsite dalintis su kitais. Kad dar labiau išreikštumėte savo puikią nuotaiką, galite pasidaryti marškinėlių su linksmais užrašais – tai tikrai praskaidrins ir aplinkinių nuotaiką.

ŠAULYS

Šią savaitę būsite tikrai pavargusios, tačiau savaitgalį tikrai galite skirti poilsiui: galite pasidaryti grožio procedūrų, apsilankyti masažo kabinete ar pirtyse. Taip pat patartina pabūti gamtoje – tai tikrai padės atgauti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

OŽIARAGIS

Venkite persivalgymo – juk nenorite vėliau kentėti skrandžio skausmus? Nors aplinkui tikrai bus daug pagundų, stenkitės jausti saiką: valgykite mažais kąsneliais ir gerai kramtykite maistą. Jei dalyvausite šventėje, stenkitės kuo mažiau laiko praleisti prie stalo – juk yra ir kitų užsiėmimų, tiesa?

VANDENIS

Šią savaitę per daug savęs neribokite ir darykite tai, ko Jums labiausiai norisi: norite pagulėti karštoje vonioje – pirmyn! Norite masažo – keliaukite pas masažistą! Jei nebeturite motyvacijos toliau sportuoti, galbūt atėjo laikas pasidaryti pertraukėlę ir atsipūsti arba pakeisti sporto rūšį?

ŽUVYS

Atėjo laikas poilsiui. Nebijokite pabūti viena ir susivokti savo mintyse. Pasilepinkite karšta vonia, pasidarykite grožio procedūrų – kitą dieną jausitės žvali ir pailsėjusi. Nesirūpinkite dėl smulkmenų, daugiau dėmesio skirkite savo pomėgiams ir labiau rūpinkitės sveikata.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.