Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (07 29-08 04)

2013-07-29

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę, tikėtina, sulauksite pakvietimo į vakarėlį. Tikrai neverta atsisakyti vien dėl to, kad laikotės griežtos dietos – tikrai nusipelnėte pasilepinti. Stenkitės valgyti mažiau miltinių patiekalų, ir daugiau daržovių. Jei esate pakviesta į svečius, galite pasiūlyti, kad kiekvienas atsineš savo ruoštų patiekalų – taip galėsite įtraukti ir dietinius patiekalus.

JAUTIS

Šią savaitę galimos sveikatos problemos, kurias prišauks Jūsų nerūpestingumas. Daugiau dėmesio  skirkite sveikatai – rūpinkitės tuo, ką valgote, saugokitės peršalimo. Taip pat patartina nepervargti darbe – nuovargis taip pat silpnina imuninę sistemą.

DVYNIAI

Šią savaitę galėsite pasigirti stipria valia – Jums seksis įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Tai – itin palankus metas pradėti laikytis dietos, sportuoti ar atsikratyti žalingų įpročių. Jokiu būdu to neatidėliokite – šią savaitę tai kainuos mažiausiai pastangų!

VĖŽYS

Saulės trūkumas veikia Jūsų nuotaiką? Pasistenkite įžvelgti smagių dalykų bet kokiu oru! Jei  Jums labai trūksta saulės, apsilankykite soliariume, gerkite vitaminą  D, taip pat galite darbe pasidaryti ryškesnį apšvietimą – pastebėsite, kad nuotaika tikrai pakilesnė!

LIŪTAS

Šis laikotarpis Jums itin palankus – jausitės graži, laiminga ir mylima, tad ko daugiau norėti? Pasidžiaukite šiuo laikotarpiu ir skirkite laiko poilsiui – neišgyvenkite dėl smulkmenų ir vertinkite tai, ką turite. Aplankykite seniai matytus bičiulius ar giminaičius.

MERGELĖ

Daugiau laiko praleiskite žmonių apsuptyje, apsilankykite mados renginy ar parodoje – laiką tikrai praleisite puikiai. Pasiieškokite stiliaus idėjų – jau laikas atnaujinti savo stilių. Peržvelkite savo spintos turinį – tikrai sugalvosite, kaip įdomiai suderinti drabužius.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę visi darbai Jums seksis puikiai, ir atrodys, kad tam nereikia didesnių pastangų. Pasinaudokite šiuo laikotarpiu – pabaikite seniai pradėtus darbus, užbaikite sandėrius ar užmegzkite naujus ryšius. Nors atrodys, kad viską spėjate ir nepavargstate, daugiau laiko skirkite poilsiui, priešingu atveju, greitai „perdegsite“.

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite dėmesio centre: galbūt dėl to, kad teiksite pirmenybę ryškiems drabužiams, o galbūt ir dėl to, kad švytite „iš vidaus“. Nebūkite savikritiška, ir labiau pasitikėkite savimi – niekas tikrai nepastebi tų „trūkumų“, kurie Jus varo į neviltį.

ŠAULYS

Šią savaitę apdovanokite save grožio procedūra: manikiūru, pedikiūru ar masažu. Laisvu metu užsiimkite tuo, kas Jums maloniausia pačiai. Mažiau galvokite apie tai, ką apie Jus galvoja kiti – ar Jums tikrai tai rūpi? Labiau pasitikėkite savimi.

OŽIARAGIS

Pagyvinkite savo įprastą aprangą ryškias aksesuarais – galite išbandyti ir šį sezoną madingas neonines spalvas. Atrodysite tikrai puikiai, ir sulauksite komplimentų. Ji planuojate atnaujinti garderobą, pamirškite juodą ir pilką spalvas.

VANDENIS

Jausitės pailsėjusi, atsigavusi ir energinga – ir tai pastebės visi. Laisvu metu užsiimkite aktyvia veikla – išeikite pabėgioti, pasivažinėti dviračiu ar išsinuomokite baidarę. Pastebėsite, kad aktyvus laisvalaikis gali padėti padailinti kūno formas – juk to ir norite, tiesa?

ŽUVYS

Užteks tinginiauti – pasidžiaukite likusia vasaros dalimi! Tam puikiai tiks aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas – išsiruoškite į žygį, stovyklaukite, džiaukitės gamta – grynas oras tikrai išeis į naudą. Imkitės iniciatyvos organizuojant išvykas – nelaukite, kol tai padarys kas nors kitas, paprasčiausiai taip gali nenutikti.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.