Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (07 22-07 28)

2013-07-22

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Jei šią savaitę jausitės pavargusios nuo sporto ar kitos fizinės veiklos, leiskite sau kelias dienas pailsėti. Žinoma, jei paskutiniu metu lankėtės treniruoklių salėje, ir jaučiate, kad tai ėmė varginti, pasirinkite kitokią sporto formą, pavyzdžiui, užsirašykite į baseiną. Svarbiausia, kad jaustumėtės gerai.

JAUTIS

Atnaujinkite savo garderobą: tikrai nebūtina pirkti daug drabužių, tačiau galite pagyvinti savo stilių įdomiomis detalėmis, pavyzdžiui, diržais, skaromis ar rankinėmis. Nevenkite ryškių detalių – būkite pastebima!

DVYNIAI

Ši  savaitė bus tikrai varginanti, ir vienintelis dalykas, kurį norėsite daryti grįžus namo – tai miegoti. Kad ir kokios būtumėte pavargusios, neignoruokite grožio procedūrų. Pasistenkite laiką planuotis taip, kad turėtumėte kada pailsėti ir pasilepinti. Nepamirškite, kad poilsis – tikras grožio draugas.

VĖŽYS

Šią savaitę visi girs Jūsų nepriekaištingą stilių. Taip, Jūs tikrai nusipelnėte komplimentų, tačiau pasistenkite nesusirgti „žvaigždžių liga“. Bendraudamos stenkitės būti nuoširdžios, nes paprastumas  bendraujant – viena labiausiai vertinamų savybių.

LIŪTAS

Šią savaitę atrodys, kad erzina viskas, kas tik gali. Galbūt atėjo laikas atostogoms? Jei jau atostogavote, pasistenkite daugiau laiko skirti miegui ir ta, ką labiausiai mėgstate veikti – tai tikrai padės atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos.

MERGELĖ

Daugiau laiko skirkite... miegui. Paskutiniu metu mažiau laiko skyrėte poilsiui, o dabar Jums sunku susikaupti darbe? Raskite tai, kas Jums padeda atsipalaiduoti – po darbo pusvalandį pasiklausykite ramios muzikos ar užsiimkite joga.

SVARSTYKLĖS

Jei atrodys, kad niekas nedžiugina, leiskite sau nusipirkti dovanėlę, pavyzdžiui, naujus kvepalus ar blakstienų tušą. Jei jaučiate, kad paskutiniu metu vis skubate, ir nerandate laiko poilsiui, pasistenkite atsipalaiduoti bent jau savaitgalį – išvykite į sodybą ar stovyklavietę.

SKORPIONAS

Gal jau pakaks pavydėti kolegoms, kurie  po atostogų grįžta į darbą pailsėję r gražiai įdegę? Atostogų nusipelnėte ir Jūs! Nepamirškite, kad žmogų puošia ne tik darbas, bet ir poilsis. Susiplanuokite kad ir trumpą kelionę – tai padės Jums atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.

ŠAULYS

Ši savaitė Jums bus sėkminga, atrodys, kad sekasi viskas, ko tik imatės, tačiau stenkitės “neužmigti ant laurų” ir judėti pirmyn. Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata – valgykite daugiau natūralaus maisto, ir, jei reikia, vartokite maisto papildus.

OŽIARAGIS

Jei vis bandote numesti svorio ir Jums nesiseka, pasistenkite sveikiau maitintis. Rytais patartina valgyti grūdų košę, kuri ne tik bus ne tik naudinga organizmui, bet ir suteiks energijos ilgam. Vakarais stenkitės nevartoti kaloringo maisto: pasilepinkite šviežių vaisių ar daržovių salotomis.

VANDENIS

Ši savaitė nepalanki apsipirkinėti. Tikėtina, kad nusipirksite tokių drabužių, kurių niekada neapsivilksite. Jei labai nekantraujate atnaujinti savo garderobą, tam palankiausia diena – sekmadienis. Daugiau dėmesio skirkite plaukų priežiūrai.

ŽUVYS

Šią savaitę gali tekti koreguoti savo dienotvarkę: tiek, kiek esate numačiusios nuveikti, tiesiog fiziškai neįmanoma, todėl stenkitės per daug neplanuoti. Nepersidirbkite, nes vėliau atgauti jėgas bus gana sudėtinga.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.