Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (07 15-07 21)

2013-07-15

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę rinkitės romantišką įvaizdį: įsigykite kaklo papuošalų ar plaukų aksesuarų. Nevenkite ir vintažinių papuošalų – tai tikrai suteiks Jums išskirtinumo. Žinoma, pasistenkite per daug neapsikrauti aksesuarais, rinkitės tarpusavyje derančius ir jauskite saiką.

JAUTIS

Jei nesate patenkinta savo oda, nagais ir plaukais, pagalvokite, galbūt Jums trūksta vitaminų? Kosmetinės priemonės to neišspręs.  Per ilgai nenaudokite tų pačių kosmetikos priemonių, patartina rinktis kuo natūralesnės sudėties produktus.

DVYNIAI

Šią savaitę jausite energijos stygių. Kuo daugiau laiko skirkite poilsiui: jei dienomis dirbate, o naktimis linksminatės, tai gali atsiliepti ir sveikatai. Linksmybes palikite savaitgaliui, o naktį stenkitės kuo geriau išsimiegoti, pastebėsite, kad pakils  darbingumas.

VĖŽYS

Šią savaitę būsite stilingų žmonių apsuptyje, todėl nevenkite su jais pasikonsultuoti stiliaus klausimais. Žinoma, nebūtinai turite aklai klausytis jų patarimų. Jei planuojate atnaujinti garderobą, tam palankiausia diena – trečiadienis.

LIŪTAS

Daugiau dėmesio skirkite odai – jau pats laikas atnaujinti odos priežiūros priemonių atsargas. Nepamirškite jos pakankamai drėkinti. Pirkiniams palankiausias metas – savaitgalis.

MERGELĖ

Jau kurį laiką esate susirūpinusi dėl savo odos? Pabandykite pakoreguoti mitybos įpročius, vasara – palankiausias metas valyti organizmą, nes šiuo metu galite valgyti natūralesnį maistą: parduotuvėje jau galite rasti šviežių sezoninių vaisių  ir daržovių.

SVARSTYKLĖS

Jei sportuojate, nepamirškite, kad tai duos norimų rezultatų tik tuo atveju, jei sportą derinsite su tinkama mityba. Savaitgalį patartina atnaujinti savo garderobą, tačiau nedarykite to viena, jei nepasitikite savimi – gali būti, kad vėl įsigysite nuobodžių drabužių.

SKORPIONAS

Šią savaitę, tikėtina, būsite prastos nuotaikos, nes nedžiugins santykiai su draugais ir šeimos nariais. Pasistenkite nesudaryti konfliktinių situacijų, jei jaučiate, kad apima pyktis, išeikite pakvėpuoti grynu oru – pasivaikščioti ar pabėgioti.

ŠAULYS

Ši savaitė bus labai darbinga, tad pasinaudokite tuo, vėliau, gali būti, kad jėgos vėl apleis. Savaitgalį atsipalaiduokite, suorganizuokite draugams vakarėlį – juk gana seniai matėte net ir artimiausius bičiulius, tiesa?

OŽIARAGIS

Šią savaitę stenkitės labiau galvoti, ką kalbate: neatsargiai ištarti žodžiai gali įžeisti kitą asmenį. Jei Jums nepatinka naujoji draugės šukuosena, nebūti na to sakyti garsiai – galbūt ji labai patenkinta savo išvaizda? Stenkitės nekritikuoti kitų.

VANDENIS

Šią savaitę rekomenduojama apsilankyti pas kosmetologą. Tai tikrai bus naudinga – sužinosite savo odos tipą, ir gausite patarimų, kokias kosmetikos priemones naudoti. Jei manote, kad tai – per brangu, pagalvokite, kas naudingiau: dar viena batų pora ar sveika oda?

ŽUVYS

Šią savaitę galite jausti energijos stygių.Stenkitės daugiau ilsėtis: jei dienomis dirbate, o naktimis linksminatės, tai gali atsiliepti ir sveikatai. Linksmybes palikite savaitgaliui, o naktį stenkitės kuo geriau išsimiegoti, pastebėsite, kad pakils  darbingumas.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.