Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (07 08 -07 14)

2013-07-08

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

AVINAS

Šią savaitę nebūsite labai patenkintos savo išvaizda, tai, ką matysite veidrodyje, Jūsų nedžiugins. Galbūt jau atėjo laikas permainoms? Jei esate nepatenkintos savo plaukais ar figūra – tai tikrai galima pakeisti, tereikia noro ir pastangų. Jei nuspręsite atnaujinti garderobą, rinkitės ne tokius drabužius, kurie tiesiog patinka, o tokius, kokie tinka Jūsų figūros tipui.

JAUTIS

Mažiau klausykitės, ką kalba kiti, svarbiausia yra tai, kaip jaučiatės Jūs. Jei Jums patinka dabartinė šukuosena, ar tikrai svarbu, ką apie tai mano kaimynės ir bendradarbės? Moterį labiausiai puošia šypsena ir pasitikėjimas savimi.

DVYNIAI

Ši savaitė Jums bus sėkminga, jausitės tiesiog pakylėta. Jei draugė pasiūlys apsipirkti, neatsisakykite – kartu renkantis naujus drabužius išvengsite nereikalingų pirkinių. Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite savo plaukams, galbūt jau seniai lankėtės kirpykloje?

VĖŽYS

Kuo daugiau laiko būkite gryname ore. Vasara – ne toks ir ilgas laikotarpis, todėl stenkitės išnaudoti šį metą: nedžiovinkite plaukų džiovintuvu, leiskite jiems natūraliai išdžiūti, naudokite kuo mažiau kosmetikos priemonių.

LIŪTAS

Ši savaitė palanki organizmo valymui. Įsitikinkite, kad išgeriate pakankamą kiekį vandens, valgykite kuo daugiau vaisių ir daržovių, išbandykite vegetarišką maistą – pastebėsite, kad jaučiatės geriau.

MERGELĖ

Ar tikrai miegate pakankamai? Kiek galima kovoti su tamsiais paakiais? Žinoma, vasarą norisi nuveikti kuo daugiau, tačiau stenkitės tai daryti ne poilsio sąskaita. Galbūt jau laikas atostogoms? Tikrai to nusipelnėte.

SVARSTYKLĖS

Galbūt jau laikas atnaujinti savo garderobą? Jums tikrai nebūtina į darbą visus metus rengtis tokius pat drabužius – leiskite sau šiek tiek paeksperimentuoti – tikrai išsirinksite Jums patinkantį kostiumėlį, tinkamą vasaros sezonui.

SKORPIONAS

Pagyvinkite savo aprangą ryškiais aksesuarais, ar jau turite bent vieną papuošalą, madingą šį sezoną? Rinkitės masyvius aukso spalvos papuošalus  ar neonines spalvas – tikrai neliksite nepastebėta.

ŠAULYS

Jei atostogaujate, tikrai nebūtina ryškiai dažytis bei darytis įmantrias šukuosenas. Šią vasarą madingos „paplūdimio“ tipo šukuosenos ir natūralus makiažas – sutelkite dėmesį į atostogų įspūdžius, nesirūpinkite vien tik savo išvaizda!

OŽIARAGIS

Daugiau dėmesio skirkite savo odai. Nepamirškite jos pakankamai drėkinti, jei deginsitės saulėje, nepamirškite naudoti ne tik kremo, apsaugančio nuo saulės, bet naudokite ir kremą po deginimosi – taip išvengsite odos senėjimo.

VANDENIS

Labiau rūpinkitės savo mityba. Greitas kaloringas maistas tikrai grožio neprideda. Valgykite daugiau šviežių vaisių ir daržovių, gerkite šviežiai spaustas sultis – pastebėsite, kad ne tik geriau jausitės, bet ir oda taps skaistesnė.

ŽUVYS

Stenkitės kuo mažiau nervintis, savo  neigiamą energiją išnaudokite kryptingai, pavyzdžiui, sportuodamos. Laisvalaikį leiskite aktyviai, važinėkite dviračiu, plaukiokite ežere, pastebėsite, kad nepageidaujami riebaliukai tirpsta tiesiog nepastebimai.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.