Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Stilius

Grožio horoskopas savaitei (07 01-07 07)

2013-07-01

Astrologinė grožio prognozė savaitei.

Grožio horoskopas savaitei  (07 01-07 07)

AVINAS

Per ateinančias dienas nepatartina užsiiminėti bet kokiomis dietomis. Vargu ar persivalgysite keletą kartų iš eilės, nepaisant to, kad šią savaitę progų palepinti savo skrandį bus ne viena. Tačiau nesijaudinkite, per visus vakarėlius ir šventes sugebėsite laikytis ribų ir netgi pats skaniausias patiekalas neleis Jums pamesti galvos. Savaitės gale galite nebijoti, kad netilpsite į mėgstamiausias savo kelnes. Vis dėlto, būkite atsargi su alkoholiu.

JAUTIS

Šią savaitę įsimintinu ir išskirtiniu Jautį darys šviesios spalvos su įvairiais raštais. Patartina atkreipti dėmesį į baltą spalvą derinamą su juoda, geltona ar mėlyna. Gali būti, kad tai bus paskutinis sezonas kai įvairūs raštai bus madingi, todėl pasinaudok proga! Šią savaitę įsigyti pirkiniai be abejonės bus sėkmingi. Tačiau stenkitės neišleisti per daug pinigų.

DVYNIAI

Nepaisant to fakto, kad vasara jau baigia įpusėti, dvynių ženklo atstovėms vis dar sunku nuspręsti ką įtraukti į vasaros garderobą. Patartina koncentruotis į spalvą, kuri Jums labiausiai asocijuojasi su vasara, tada jausitės taip kaip norėjote. Galite rinktis vieną iš madingų šios vasaros akcentų – baltą džinsą. Tačiau nepamirškite, kad šviesūs rūbai greitai susitepa, todėl gamtai ar dviračių žygiui rinkitės ką nors kito.

VĖŽYS

Galbūt jaučiatės šiek tie išvargus, kadangi pastaruoju metu turėjote itin aktyvų gyvenimą. Taigi, pasistenkite pailsėti. Patartina praleisti kelias dienas iš eilės namuose. Pasimėgaukite vonia su aromatiniais aliejais, paprašykite savo partnerio masažo, anksti eikite miegoti. Savaitė tokio gyvenimo ir Jūs vėl būsite kupina jėgų kalnams versti. Pabandykite atsisakyti savo mėgstamų bandelių pusryčiams – ši maža auka duos rezultatus per kelias dienas.

LIŪTAS

Ekstravagantiškas įvaizdis šiuo metu gali būti Jūsų naudai. Trauksite dėmesį tų, kuriuos jau seniai norite sudominti. Svarbiausia – nepersistengti ir nedingti iš akiračio. Ir atminkite, išsiskiriantys drabužiai yra viena, tačiau išskirtinis elgesys yra visai kas kita. Nepamirškite būti kitokia ir būsite viršuje. Būtų puiku jei padarytumėte keletą "iškrovos" dienų šią savaitę. Valgykite daug vaisių.

MERGELĖ

Mergelei patartiną šią savaitę neprarasti budrumo. Tikimybė nukentėti dėl sukčiavimo yra labai didelė. Žvaigždės primygtinai reikalauja šią savaitę nepirkti kosmetikos produktų, atšaukti kelionę į grožio saloną ar SPA. Būkite kantrios, Jūsų situacija netrukus pasikeis į geresnę pusę.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms ši savaitė palanki sužibėti visuose galimuose vakarėliuose. Nesivaržykite būti dėmesio centre, dabar labiau nei bet kada esate to nusipelniusi. Pasirinkite drabužius, kurie pabrėžtų Jūsų privalumus, bet kartu paslėptų trūkumus. Jie nebus pastebimi, tačiau nepraeis Jūsų priešams pro akis. Patarimas : pirmenybę teikite klasikinio tipo prabangiems papuošalams, originalumą ir šokiravimą palikite kitam kartui.

SKORPIONAS

Jūsų laukia santykinai ramus besitęsiantis periodas. Pasilepinkite grožio procedūromis. Nebūkite tingi, negailėkite pinigų odos ir plaukų priežiūrai. Rinkitės tonizuojančią dušo želę iš ryto ir atpalaiduojančią putų vonią vakare. Nepamirškite naudoti atstatančios plaukų kaukės. Pasistenkite gerti tik negazuotą mineralinį vandenį ir žalią arbatą, valgykite salotas su šviežiomis žaliomis daržovėmis. Mažiau saldainių!

ŠAULYS

Šauliai šią savaitę turės problemų su rankomis. Deja, norint atsikratyti paraudimo ir sausumo nepadės kremas ar gelis. Geriausia drėkinanti ar maitinanti vonia. Atkreipkite dėmesį, kad rankas galima plauti  tik su šiltu vandeniu ir muilu, pageidautina naudoti gelį su minkštinamosiomis medžiagomis. Pasistenkite vengti valymo produktų namuose – naudokite pirštines.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams patartina šią savaitė susilaikyti nuo aktyvios veiklos. Nieko neprarasite jei atsisakysite pakvietimo į vakarėlį ar kelionės. Netolimoje ateityje, visuomenėje galite pasijusti užguitas, todėl kam save kankinti. Namuose praleiskite laisvus vakarus ir savaitgalį. Turėsite pakankamai laiko pamiegoti ir pasirūpinti savimi. Po savaitės būsite tarsi naujai atgimęs.

VANDENIS

Per ateinančias keletą dienų vandeniui patariama įsigyti platų vasarišką šaliką, geriausia įvairių spalvų. Šis priedas tik visur – tiek į paplūdimį, tiek į miestą. Tiesiog prieš perkant Jums reikia apsibrėžti kokią sumą pinigų planuojate išleisti, kad nekiltų rizika likti be pinigų.

ŽUVYS

Ateinanti  savaitė žuvims žada būti sėkminga, todėl nesidrovėkite pabrėžti savo gražią figūrą, orumą. Jauskitės laisvai dėvėdama prigludusius drabužius, Jūs tikrai turite kuo didžiuotis. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į didelius ryškius aksesuarus. Tačiau atsargiai rinkitės batus, nes blogas pasirinkimas gali padaryti įtaką visam Jūsų įvaizdžiui. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.