Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Prastas regėjimas: ar likti su akiniais ir per vestuves?

2013-04-24

Visos moterys siekia tobulybės, o ypač vestuvių dieną. Akiniai – ne menka užuomina į netobulumą, tačiau jau praėjo tie laikai, kai akiniai buvo erzinantis aksesuaras. Dabar net tie, kuriems akiniai nėra būtini regos korekcijai, mėgsta jais papildyti savo stilių. Ir iš tiesų - tai labai ryški stiliaus detalė. Vis daugiau nuotakų atsisako tradicinio „tobulos nuotakos“ įvaizdžio ir lieka su akiniais. Gal todėl jos ir nesipuikuoja ant vestuvėms skirtų žurnalų viršelių. Vyrai – visai kas kita – jie dažniausiai tiesiog lieka savimi ir nepaiso nei standartų, nei madų, o štai nuotaka su akiniais – vis dar ne itin dažnas reginys.

Akinių atsisakymas vienai dienai gali pasirodyti labai nenatūralus ir net sukelti diskomfortą, turint omenyje, kad žmonės pripranta matyti save su akiniais (ne retą tai net labai puošia), ir be jų jaučiasi beveik „nuogi“. Nesvarbu, ar akiniai kasdieniški, ar  itin madingi, truputį retro ar net hipiški, - kad tik nuotaka būtų savimi. Svarbiausia - pasitikėjimas savimi, nes tada niekas neprilygs Jūsų grožiui. Tik Jums spręsti: gražesnė Jūs su akiniais, ar be.

Norint išvengti visų, su akiniais susijusių sunkumų, galima tiesiog pasinaudoti kontaktiniais lęšiais (jei tai įmanoma) bent tą svarbiąją dieną. Kam slėpti grožį po akiniais? Žinoma, reikėtų pasidžiaugti technologine pažanga, kuri suteikia mums galimybę rinktis, ir galbūt net pasitobulinti, pasirenkant spalvotus lęšius. Savaime suprantama, kad išimtimi čia lieka visi mediciniškai neįmanomi atvejai, ir tokia alternatyva natūraliai atkrenta.

Kita vertus, kodėl savo ypatingąją dieną turėtumėte mažiau būti savimi? Jei  akinius nešiojame kasdien, juk nebūtina keisti to, kas įprasta, kas papildo Jūsų nepakartojamą asmenybę. Juk tai - jau beveik Jūsų veido dalis. Jei ta dalis Jums atrodo ne pakankamai puošni tokiai šventei – įsigykite naujus akinius. Optikos salonai tikrai turės, ką pasiūlyti tokiai iškilmingai progai, ir akiniai taps dar vienu puošniu akcentu Jūsų vestuviniame ansamblyje.

Akiniai su minusinėmis dioptrijomis

Jei nusprendėte likti su akiniais,kai rinksitės makiažą, atkreipkite dėmesį ir į tai. Akiniai su minusinėmis dioptrijomis mažina Jūsų akis. Profesionalai tokiu atveju pataria pasidažyti ryškiau, naudoti blakstienas tankinantį tušą, akių pieštuką ir intensyvesnių spalvų šešėlius.

Akiniai su pliusinėmis dioptrijomis

Akiniais su pliusinėmis dioptrijomis didina Jūsų akis. Tada reikėtų rinktis švelnesnes spalvas, blakstienas ilginantį tušą.

Abiem atvejais patartina pabrėžti akių kontūrą. Tokiu atveju  net akiniai nepaslėps išraiškingo nuotakos žvilgsnio. Taip pat vertėtų pasiryškinti ir antakius. Antakiai turi įrėminti akis, o ne liūdnai kyšoti iš po akinių rėmo. Jei Jūsų akinių rėmeliai spalvoti, dažykite akis prigesintomis, neutraliomis spalvomis. Čia neprašausite paryškinusi lūpas, kurių spalvą galite derinti su rėmelio spalva. Visa diena suksis apie Jus, todėl nepagailėkite sau laiko ir raskite laisvą minutėlę pasitaisyti makiažą, jei akiniai jį sugadino.

Nepamirškite ir su fotografu pasikalbėti apie tai, kaip galėtumėte išvengti nereikalingų atspindžių akinių stikluose, bei kitų mažų, bet nemalonių smulkmenų, kurios nepuošia nuotraukų. Pateikiame keletą nuotraukų pavyzdžių:

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.