Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Nuotakos batelių dekoravimas

2013-04-23

Nėra ką ir kalbėti – nuotakos bateliai turi būti tokie pat ypatingi, kaip ir suknelė. Labai tikėtina, jog jie daugiau ir nebus avimi, todėl labai svarbu, kad tas vienintelis kartas būtų malonus. Aišku, grožis čia –pirmoje vietoje, ir kartais gali tekti dėl jo paaukoti patogumą bent trumpam. Nuotaka turi atrodyti nepriekaištingai nuo galvos iki kojų, net jei bateliai ir vargiai matosi per ilgos suknelės klostes. Juk drabužis – tai ne tik išorinis kiautas, bet ir atitinkama nuotaika. Ar pagalvojote apie galimybę dekoruoti savo batelius? Tai gal ir nėra sena-gera lietuviška tradicija, bet idėja tikrai žavinga ir nereikalaujanti daug pastangų. Juk dar vienas žiupsnelis individualumo Jūsų šventei tikrai nepakenks. Tokios mažytės smulkmenos neliks nepastebėtos svečių ir tikrai taps smagiu akcentu nuotraukose.

Sagės. Paprasčiau būti negali: tiesiog įsigykite dvi vienodas sages ir pritvirtinkite prie batelių. Iškart pakvips prabanga ir Jūsų bateliai bus nepakartojami.

Blizgučiai. Gana nesunkiai galite padengti batelių kulnus smulkiais, biriais blizgučiais ir pasijusti lyg Holivudo primadona ant raudono kilimo įteikdama Mylimam patį didžiausią gyvenimo apdovanojimą – save.

 

Karoliukai, akmenukai, kristalai. Itin stiprūs klijai, fantazija ir viskas, ką pavyks rasti karoliukų parduotuvėje. Šiek tiek laiko, kruopštumo ir Jūsų bateliai taps unikaliu meno kūriniu.

Linkėjimai. Jei preciziški rankdarbiai – ne Jūsų stilius, tai gal Jus pradžiugintų linkėjimai. Markerius į rankas ir pirmyn. O kam juos duoti, visiems svečiams, tik Mamai ar tik Vyrui, nuspręsite pati.

Inicialai. Įprasta vestuvių datą bei jaunųjų vardus graviruoti vestuvinių žiedų viduje, bet tą patį labai paprastai galima padaryti ir ant batelių padų. Čia tinka tiek popieriniai lipdukai, tiek lipnūs kristalai, tiek užrašai markeriu.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.