Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Ką reikia apgalvoti prieš pradedant organizuoti vestuves?

2013-07-30

Po sužadėtuvių nepulkite „stačia galva“ organizuoti vestuvių – pirmiausia apsvarstykite kelis dalykus, kurie tikrai palengvins vestuvių organizavimo procesą ir padės išvengti nesusipratimų:

Ką reikia apgalvoti prieš pradedant organizuoti vestuves?

Biudžetas

Pirmiausia, turėtumėte nuspręsti, kiek pinigų galite skirti vestuvėms. Kokią sumą paskirsite, nuo to priklausys ir kiti dalykai: už kokią kainą galite pirkti suknelę, kiek svečių galite pasikviesti, kur galite sau leisti švęsti vestuves ir t.t.

Svečių skaičius

Žinoma, jūs norite pasikviesti visus širdžiai mielus žmones: draugus, giminaičius, kolegas... Tačiau čia norai su realybe susikerta: tikrai negalite pasikviesti VISŲ, todėl kruopščiai apgalvokite, ką iš tiesų norite matyti savo šventėje. Jums tikrai nereikia kviesti visų vaikystės draugų, kurių nematėte 10 ir daugiau metų, tolimų giminaičių, ar tų, kurių vestuvėse dalyvavote jūs. Kvieskite tik tuos žmones, kuriuos tikrai norite pasikviesti, ir nedarykite to „iš pareigos“. Žinoma, planuodami, kiek svečių pasikviesite į vestuves, atkreipkite dėmesį ir į savo vestuvių biudžetą.

Susidėliokite prioritetus

Jau nutarėte, kokią pinigų sumą galite skirti savo šventei, todėl dabar apgalvokite, kam skirsite didžiausią dalį pinigų: maistui, sodybai, aprangai, dekoracijoms  ar pramogoms? Taip pat apmąstykite, kam skirsite daugiausiai laiko planuojant vestuves.

Sugalvokite vestuvių temą

Žinoma, to daryti nebūtina, tačiau kartais tai gali palengvinti vestuvių organizavimą  (bus lengviau nuspręsti, kokias dekoracijas ir kokį maistą rinktis) bei padėti sutaupyti pinigų. Pavyzdžiui, jūs nusprendžiate, kad vestuvių tema – kaimas: šventei rinkitės sodybą, dekoruokite pintinėmis bei sodo vaisiais, rinkitės tradicinius lietuviškus patiekalus ir pan.

Nuspręskite, kokios spalvos vyraus

Atrodytų, kad tai – visiška smulkmena, tačiau pasirinkus vyraujančias spalvas, galite pradėti  galvoti apie šventės dekoracijas, pamergių sukneles, gėlių puokštes, jaunųjų aksesuarus...

Nuspręskite, kas planuos vestuves

Nuspręskite, ar jums bus reikalingas vestuvių planuotojas, ar organizuosite šventę patys. Jei nutarsite vestuves planuotis patys, pasiskirstykite užduotimis – kuris bus atsakingas už dekoracijas, kuris – už sodybos nuomą ir t.t.

Nuspręskite, kur tuoksitės

Aptarkite, ar norite tuoktis bažnyčioje, ar tik Civilinės metrikacijos skyriuje. Jei esate skirtingų religijų, šį klausimą itin svarbu aptarti dar prieš pradedant planuoti vestuves.

Jei prieš pradedant planuoti vestuves laikysitės šių patarimų, tai gali sumažinti stresą – svarbiausia planuojant savo ypatingą šventę nepasiduoti blogoms emocijoms, po vestuvių visas šis nerimas atrodys nepagrįstas!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.