Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

6 dažniausios vestuvių makiažo klaidos

2013-04-28

Vestuvių dieną viskas turi būti tobula: tobula suknelė, tobula šukuosena, ir, žinoma, tobulas makiažas. Vestuvės – vienas didžiausių gyvenimo įvykių, tad nieko nuostabaus, kad užplūdus emocijoms, tenka ir vieną kitą ašarą nubraukti. Tai – visiškai natūralu, tačiau makiažas turi būti toks, kad išsilaikytų visą vestuvių dieną. Vestuvės - Jūsų šventė, tad tikrai neturėtumėte rūpintis, kaip nutaikyti progą pasitaisyti makiažą. Pateiksime 6 dažniausias vestuvių makiažo klaidas, kurių reikėtų vengti kiekvienai nuotakai. Šias klaidas dažniausiai daro nuotakos, besidarančios makiažą pačios, tačiau kartais pasitaiko ir visažistų klaidų...

6 dažniausios vestuvių makiažo klaidos

1. Per mažai makiažo pagrindo. Jūsų oda turi atrodyti tobulai. Jei makiažo pagrindo bus užtepta per mažai, gali matytis odos trūkumai. Galbūt to niekas per daug nepastebės, tačiau nuotraukos... jos parodo viską! Jei darotės makiažą pati, naudokite tik išbandytus produktus. Taip išvengsite galimos alergijos.

2. Per mažai skaistalų. Naudokite daugiau skaistalų nei įprasta. Dažnai nuotakos, jau po vestuvių, žiūrėdamos vestuvių nuotraukas, apgailestauja, kad vestuvių dieną naudojo per mažai skaistalų.

3. Per blyškus lūpų blizgis. Net jei ir mėgstate natūralumą, ir teikiate pirmenybę natūraliai atrodančioms lūpoms,  tačiau vestuvių dieną rinkitės kiek tamsesnį lūpų blizgį nei įprasta, priešingu atveju – lūpos atrodys blyškiai.

4. Neturite su savimi makiažo priemonių. Jei Jums makiažą darė specialistas, Jums derėtų turėti „po ranka“ tų pačių makiažo priemonių, su kuriomis buvo darytas makiažas. Jei taisysite makiažą kitomis priemonėmis, gali matytis aiškus skirtumas.

5. Nubėgęs blakstienų tušas. Rinkitės vandeniui atsparų tušą arba prisiauginkite blakstienas – jei Jus užplūs emocijos, ir nubrauksite vieną kitą laimės ašarą, nereikės jaudintis, kad blakstienų tušas nubėgs.

6. Blizgus veidas. Įsitikinkite, kad Jūsų veido oda neblizga, nes blizgi oda nuotraukose gali net iškraipyti Jūsų veido bruožus. Veidą padenkite ne tik kremine, bet ir biria pudra.

Jei makiažą Jums darys specialistas, pasidarykite bandomąjį makiažą likus savaitei ar dviems iki vestuvių. Stebėkite, kaip ilgai makiažas išsilaiko, ir pabandykite pasidaryti keletą nuotraukų – jei rezultatas netenkins, dar turėsite laiko pasiieškoti kito visažisto.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.