Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Vanduo – gyvybės šaltinis

2011-02-16

Vanduo yra Jūsų organizmo pagrindinė sudedamoji dalis. Be to, tai puiki atgaiva, kai esate ištroškusi. Tačiau, gerdama vandenį, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kokį vandenį geriate.

Vanduo – gyvybės šaltinis

Negerkite vandens, kuris turi daug mineralinių druskų. Šios druskos gali išbalansuoti bendrąją medžiagų pusiausvyrą Jūsų organizme. Mineralinėmis druskomis stipriai praturtintas vanduo - labiau tinkamas naudoti medicinoje.

Ką turėtumėte prisiminti apie vandenį?

  • Turite išgerti stiklinę vandens vos tik atsikėlusi;
  • Visuomet gerkite vandenį, kai tik pasijaučiate ištroškusi;
  • Nepamirškite išgerti stiklinę vandens 30minučių prieš valgį ir po valgio;
  • Negerkite daug gazuoto vandens;
  • Visuomet atsigerkite vandens prieš atlikdama fizinius pratimus ir po jų;
  • Neiškeiskite vandens į sultis, pieną ar sultinį. Bus daug naudingiau, jei gersite vandenį. Tačiau įvairiausios arbatos (vaisinė, žalioji, raudonoji ir t.t.)  bus taip pat sveika ir naudinga Jūsų organizmui kaip ir vanduo.

Vanduo ir sveikata

Jūsų inkstams vanduo yra ypač reikalingas, kad jie puikiai funkcionuotų. Jei Jūsų kūnui trūksta vandens, Jūs greičiau pajausite ir alkį. Bet svarbiausia yra žinoti, kad Jūsų organizmas kiekvieną dieną turi gauti pakankamai vandens, kad Jūs jaustumėtės puikiai. 

Kiek vandens turėtumėte gerti?

Skysčiai Jums yra reikalingi visuomet, kadangi Jūs nuolat kvėpuojate, prakaituojate. Jūsų organizmas taip pat atlieka ir kitus fiziologinius veiksmus, kuriems vanduo yra būtinas. Dėl šių veiksnių Jūs turėtumėte per dieną išgerti bent 8 stiklines vandens. 

Per daug skysčių: gerai ar blogai?

Viskas yra gerai, kas saikinga. Todėl net ir gerdamos vandenį ir kitus skysčius jauskite saiką. Jums reikia gerti daug daugiau vandens tik tuo atveju, jei Jūsų inkstų ar širdies veikla yra sutrikusi. Tačiau taip pat nepamirškite pasikonsultuoti su savo gydytoju.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.