Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Seksas – geriausias vaistas nuo celiulito

2011-09-09

Vietoj to, kad leistumėte daug pinigų anticeliulitiniui masažui ir įvairiems kremams, medikai rekomenduoja kuo dažniau užsiimti seksu.

Seksas – geriausias vaistas nuo celiulito
sxc.hu nuotr.

Kas yra celiulitas, tikriausiai žino kiekviena moteris. Ir kas antra gražiosios lyties atstovė mano turinti taip vadinamą „apelsininę žievę“ ant užpakaliuko, kojų arba talijos. Be to, svetimai akiai celiulitas gali būti ir nematomas, tačiau ne tai yra svarbiausia.

Celiulitas būna tiek ir pilnoms moterims, tiek ir ilgakojėms gražuolėms. Į kovą su celiulitu stoja visas šeimos biudžetas. Įvairūs masažai, kremai ir losjonai, kaip taisyklė, suteikia tik laikiną efektą arba visiškai nepadeda. Nes celiulitas daugeliu atveju ne kosmetinis defektas, bet liga, tiksliau medžiagų apykaitos sutrikimas riebalinėse liaukose. Ir gydyti tokią ligą reikia iš vidaus, o ne šalinti jos pasekmes.

Vokiečių gydytojai padarė išvadas, kad geriausias vaistas nuo nekenčiamo celiulito – tai banalus seksas. Mokslininkai įrodė, kad seksas puikiausiai tinka nuo celiulito. Gydytojų nuomone, sekso metu moters organizmas atsipalaiduoja ir išskiria daugiau estrogeno hormono, kuris puikiai susidoroja su „apelsino žievelės“ efektu.

Gydytojai kol kas tiksliai nenustatė, kaip dažnai reikia užsiimti seksu, norint išvengti celiulito. Jie siūlo mylėtis kaip galima dažniau – seksas tikrai nepadarys jums žalos.

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* G.G.  2011-09-09
Gerulis ;D
* Margo  2011-09-09
Na tai ką... reiks :D

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.