Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Mokslininkai atrado ilgo gyvenimo paslaptį - tačiau ja pasinaudos tik jūsų šuo

2011-07-29

Mokslininkų komanda teigia, kad jie greičiausiai atrado ilgo gyvenimo paslaptį, tačiau šiuo metu specialus gydymas yra tinkamas tik gyvūnėliams.

Mokslininkai atrado ilgo gyvenimo paslaptį - tačiau ja pasinaudos tik jūsų šuo
photl.com nuotr.

Potenciali galimybė gyventi ilgiau gali būti vaisto dėka, kuris apsaugo telomeras (apatinius chromosomų segmentus) nuo traukimosi ir jas ilgina. Kai šios traukiasi, kūnas pradeda trauktis, linkti, senti.

Tačiau gydymas nėra laikomas saugiu žmonėms, todėl pirmiausia buvo pritaikytas gyvūnams. Specialios medžiagos buvo įdėta į šūnų ir kačių ėdalus.

Šiuo metu Amerikos tyrimų komanda mano, kad atrado būdą, kaip galima būtų išvengti telomerų traukimosi, o tai teoriškai galėtų pailginti gyvenimo trukmę. Daktaro laipsnį turintis Endrius, įkūrė savo įmonę, kad galėtų rasti būdą, kuris paskatintų ląstelių telomerozę ir neleistų joms irti. Tyrimai parodė, kad net 40 medžiagų gali prisidėti prie tokio fermento gamybos.

Gyvūnų atžvilgiu procedūra pasiteisino. Gyvūnų medicinos rinka išauga ganėtinai greitai. Dabar britai išleidžia daugiau nei 800 milijonų svarų sterlingų per metus, kad 16 milijonų kačių ir šūnų būti aprūpinti specialiais preparatais.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.