Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Lūpos kaip vyšnios - 24 valandas per parą

2014-04-23

Manai, putliomis ir gražiomis lūpomis gamta apdovanojo tik Angeliną Jolie? Nieko panašaus! Tokias (na, gal ne visai tokias pat, bet bent jau nepriekaištingai gražias) gali turėti ir tu! Tau padės tinkama lūpų priežiūra, kosmetika, makiažas ir... jokios chirurgijos!

Lūpos kaip vyšnios - 24 valandas per parą

Nieko baisaus jei lūpos per plonos ar pernelyg putlios - jos suteikia tavo veidu individualumo. Todėl siūlome tau išbandytus ir laiko patikrintus būdus, kaip tinkamai prižiūrėti lūpas, kad jos būtų nepriekaištingai gražios, švelnios ir gundančios 24 valandas per parą!

> Jei dar neįtraukei lūpų priežiūros į kasdienę grožio rutiną - padaryk tai dabar. Atlik lūpoms tas pačias procedūras, kaip veidui, tokiu pat reguliarumu: valyk, šveisk, drėkink.

> Nakčiai lūpas patepk kremu. Jei neturi skirto specialiai lūpoms - naudok tą patį, kaip ir jautriai paakių odai. Lūpoms toks kremas tinka idealiai!

> Jei svajoji apie putlesnes lūpas, ieškok specialių makiažo priemonių - putlinančių blizgių, lūpų dažų. Jie tikrai veiksmingi, nors efektas ir laikinas.

> Lūpų šveitimui gali naudoti drėgną dantų šepetėlį, cukraus kubelį ar cukraus ir medaus mišinį ant kosmetinio diskelio.

> Ir per šalčius, ir per kaitrą drėkink lūpas lūpų balzamu arba vazelinu.

> Pasigamink naminę lūpų kaukę sumaišiusi drėkinamąjį veido kremą ir pusę šaukštelio medaus: ištepk tokia priemone lūpas ir palaikyk kiek gali - kad ir keletą valandų. Tokia kaukė minkština ir švelnina lūpų odą.

> Naudok drėkinamuosius lūpų dažus, kad rūpintumeisi savo lūpomis visą dieną.

> Jei tavo lūpos siauros - nukreipk nuo jų dėmesį rinkdamasi šviesesnius lūpų dažus.

> Išsirink tinkamą lūpų dažų spalvą. Pasidažius raudonų atspalvių lūpų dažais, dantys atrodo baltesni. Dažai, turintys oranžinių atspalvių, vizualiai gelsvą toną suteikia ir dantims.

> Atsargiau elkis su lūpų blizgiu. Visų pirma - todėl, kad jis palengva traukiasi iš mados. Antra, jis plonina lūpas, jei naudosi jį vieną, be lūpų dažų. Norėdama putlinančio efekto, tepk lūpų blizgio ant lūpų dažų, ir geriausia - ne šepetėliu, o pirštu, švelniai tapšnodama lūpų paviršių.

> Tavo lūpų dažai privalo turėti apsauginį UV spindulių filtrą. Tai - nekvestionuojama taisyklė!

> Užuot apvedusi lūpas lūpų dažų spalvos kontūriniu pieštuku, apvesk šiek tiek virš lūpų augimo linijos skaidriu kūno spalvos kontūriniu pieštuku. Jis nepabrėš griežtos lūpų linijos, bet kartu suteiks joms dailų kontūrą, saugos, kad lūpdažis nesiteptų.

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.