Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Imbierinė arbata – sveikatos šaltinis

2011-11-23

Imbieras yra bene vienintelis prieskonis, turintis begalę naudingų savybių ir yra plačiai naudojamas ne tik gaminant valgį, bet ir gydant įvairiausias ligas. Taip pat imbiero šaknis yra plačiai naudojama vaistų gamyboje.

Liaudies medicinoje imbieras vaidina labai svarbų vaidmenį. Imbieru gydoma visa gausybė ligų bei negalavimų: galvos skausmas, sloga, sinusitas, kosulys, bronchitas, gerklės skausmas, gripas, pykinimas, odos ligos, alergijos, hipertenzija, širdies ligos, žarnyno ir skrandžio sutrikimai, vidurių užkietėjimas, virškinimo sutrikimai, menstruacijų skausmai, artritas, radikulitas.

Imbieras šildo organizmą iš vidaus, be to, jis padeda sulieknėti bei stiprina imuninę sistemą. O taip pat šis puikus prieskonis gerina smegenų veiklą ir kelia nuotaiką. Būtinai reikia pridurti, kad skirtingų tautų virtuvėse imbieras nuo senovės buvo naudojamas kaip afrodiziakas.

Patariama, skundžiantis įvairiais sveikatos sutrikimas, reguliariai gerti imbiero arbatą. Taip pat galite pasidaryti specialius kompresus su imbieru, pagulėti vonioje, kurios vanduo būtų praturtintas šiuo prieskoniu.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.