Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Atsparumas stresui: misija įmanoma!

2013-11-06

Šių dienų gyvenimo ritmas yra labai įtemptas,retas kuris nesusiduriame su stresu. Mus veikia neigiamos emocijos, kausto įvairios baimės, kurios trukdo mums pasiekti savo tikslų ir dėl šios priežasties nukenčia gyvenimo kokybė. Labai dažnai pasitaikanti situacija: žmogus gyvena komforto zonoje, vengia naujovių, iššūkių – teisinasi sakydamas „aš tiesiog toks žmogus“. Iš tiesų – jis tiesiog bijo galimų klaidų, nesėkmių. Po truputį mažėja žmogaus ambicijos, jis nesijaučia pasitikintis savimi, o tai, be abejo, atsiliepia ir asmeniniame, ir profesiniame gyvenime.

Atsparumas stresui: misija įmanoma!

Nuolat jaučiamas stresas gali peraugti į fizines ligas, depresiją, tai neišvengiamai kenkia ir išvaizdai:

>> Nuolat patiriant stresą organizme gaminamas hormonas kortizolis, kuris gali lemti svorio augimą, padidėjusį kraujospūdį ar odos elastingumo praradimą.

>> Stresas paveikia plaukų augimo ciklą: slenkantys plaukai neretai byloja apie patirtą stresą, išgyventos neigiamos emocijos organizmą veikia net keletą mėnesių.

>> Stresas gali būti aknės atsiradimo priežastimi. Klaidinga manyti, kad spuogais skundžiasi tik paaugliai – tai gana dažna suaugusiųjų problema. Dar blogiau tai, kad spuogus bandote spausti – taip tik dar labiau užteršiate odą.

>> Įtampa bei stresas gali sutrikdyti hormonų pusiausvyrą – tai atsiliepia visam organizmui. Laiku nesiėmus veiksmų, pusiausvyrą atstatyti padėti gali tik medikamentinis gydymas.

>> Stresas neigiamai veikia ir mūsų akis. Akys atrodo išvargusios, gali prasidėti įvairūs uždegimai, o tai, reikia pripažinti, tikrai nėra malonu.

Ką daryti? Ar įmanoma išvengti streso?

„Deja, įtemptas gyvenimo ritmas šiandien neleidžia išvengti streso. Kaip bebūtų, galime išmokti jį valdyti, įveikti baimes, išvengti emocinių protrūkių – t. y. įgyti atsparumą. Tai teigiamai atsiliepia tiek asmeniniam, tiek profesiniam gyvenimui bei bendrai savijautai“,- sakė egu.lt lektorius psichologas Marius Daugelavičius.

Viskas, ko reikia, tai tam tikros žinios ir noras jas pritaikyti. Tiems, kurie nori išmokti tvarkytis su savimi, įveikti baimes, valdyti emocijas, kurti sėkmingus santykius, psichologas rekomenduoja video seminarų ciklą „Pats sau psichologas“.

Investuokite į savo psichologinį komfortą, grožį ir sėkmę! Tik mūsų skaitytojams ir tik iki lapkričio 18 d. siūlome net 50 % nuolaidą seminarų rinkiniui „Pats sau psichologas“! Nuolaidos kodas: psichologas

Spauskite ČIA>>

 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.