Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

6 natūralios priemonės nuo lūpų pūslelinės

2014-08-25

Žmogus, kuriam niekada neteko patirti lūpų pūslelinės - retenybė. Pasak statistikos, ši neganda kartkartėmis užpuola kas trečią mūsų planetos gyventoją. Įvairiausiais metų laikais. Ir puola, atrodo, užpuola iš pasalų. Deja, tai - ne tik skausmingas spuogas ant lūpos ir nemalonūs pojūčiai, bet neretai ir visiškai subjaurota išvaizda, mažiausiai - kelioms dienoms.

6 natūralios priemonės nuo lūpų pūslelinės

Dažnai net neįtariame, kad šį virusą turime - daugumos žmonių organizme šis virusas tūno ir kantriai laukia savo valandos. Nusilpus imunitetui, užpuolus stresui ar pervargimui, jis gali prasiveržti į paviršių, padovanodamas dar vieną nemalonumą prie ir taip tuo metu nelengvo periodo.

Pūslelinė gali pasireikšti net po keletą kartų per metus. Sergant rekomenduojama likti namuose, nesirodyti viešose vietose - kad neužkrėstumėte kitų. Tiesa, savijauta taip pat gali nedžiuginti: dažnai susirgus pūsleline juntamas silpnumas, gali šiek tiek pakilti temperatūra.

Deja, greito ir efektyvaus gydymo metodo, kuris sunaikintų dar vos kylančias pūsleles, nėra. Tačiau galima imtis profilaktinių priemonių ir užbėgti ligai už akių jei žinote, kad virusas jūsų organizme jau tūno.

1. Ant lūpos jau pasirodžius pūslelėms, klijuok ant jų specialų pleistrą, kuris ne tik pridengs estetinį defektą, bet ir gydys pažeistą vietą, o vėliau apsaugos jus nuo įpročio bandyti nulupti šašą - turėtumėte palaukti, kol jis pats savaime nukris.

2. Sergant šia liga, nuo seno rekomenduota naudoti čiobrelių, mėtų, citrininės melisos, jonažolės kompresus. Užsiplikyk arbatos, atvėsink ir dėk prie pažeistos vietos kompresą pusvalandžiui.

3. Pažeistą vietą galima patepti 70 procentų spiritu arba odekolonu.

4. Kad padidintum organizmo atsparumą, pasigamink tokio nuoviro: sumaišyk po 1 šaukštą čiobrelių, kraujažolės, rozmarino ūglių, lakišiaus ir mažosios kraujalankės šaknų. 1 šaukštą šio rinkinio užplikyk stikline verdančio vandens, palaikyk pusvalandį, tada perkošk. Vartok 3-4 kartus per dieną po 1 šaukštą šio nuoviro prieš valgį. Kursas – 2-3 savaitės.

5. Naudingas ir toks nuoviras: sumaišyk po 2 šaukštus ramunėlių, melisų, čiobrelių, kadagio uogų, aviečių lapų ir paprastosios sukatžolės, po 1 šaukštą kraujažolės, pelyno ir pavasarinio adonio. 2 šaukštus šio rinkinio užplikyk 1 stikline verdančio vandens, palik 30 minučių, tada perkošk. Vartok po 3-4 kartus per dieną, po pusę stiklinės. Kursas – 1-2 savaitės.

6. Sergant pūsleline puikiai padeda ir citrinų, kalankės sultys. Jei jauti ant lūpos deginimą, skausmingas vietas patepk šiomis sultimis – pūslelės užgis greičiau.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.