Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Testas: koks Jūsų plaukų tipas?

2013-07-23

Bėgant metams keičiasi ne tik plaukų spalva, bet ir... plaukų storis, tankis ir net plaukų struktūra: jei Jūsų plaukai buvo garbanoti, laikui bėgant jie gali tapti tiesesni, ir atvirkščiai. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad paprastai plaukai ženkliai pasikeičia maždaug kas dešimtmetį, tačiau Jūs galite tam užkirsti kelią, nustatydamos savo plaukų tipą ir tinkamai prižiūrėdamos plaukus.

Testas: koks Jūsų plaukų tipas?

1. Nustatykite, kokia Jūsų plaukų apimtis: įvertinkite ją nuo 1 iki 5. Pabandykite pasukti plaukus pirštais: jei galite apsukti visus plaukus, įsivertinkite vienetu, jei nepavyksta apimti visų plaukų – penketu.

2. Įvertinkite savo plaukų tekstūrą. Įsivertinkite vienetu, jei Jūsų plaukai labai tiesūs, penketu – jei labai garbanoti. Jei Jūsų plaukai lengvai banguojasi, įsivertinkite trejetu.

3. Įvertinkite plaukų tankį: jei matote galvos odą, kai plaukus susirišate, įsivertinkite vienetu, jei ne – 5.

Suskaičiuokite, kiek balų surinkote (nuo 3 iki 15).

Jei surinkote 3-6 taškus, Jūsų plaukai ploni.

Jei surinkote 7-11 taškų, Jūsų plaukai normalūs.

Jei surinkote 12-15 taškų, Jūsų plaukai stori.

Kai jau nustatėte savo plaukų tipą, svarbu plaukais tinkamai rūpintis ir pasirinkti Jums tinkančią šukuoseną.

Ploni plaukai
Moterims, kurių plaukai ploni, rekomenduojama rinktis šampūną, kurio sudėtyje yra baltymų, nes pastarieji plaukus stiprina. Taip pat patartina naudoti plaukų apimtį didinančias priežiūros priemones. Patartina vengti priemonių, tokių kaip “2 in 1”. Šampūnas kartu su kondicionieriumi ploniems plaukams netinka. Jei kondicionierių naudoti būtina, stenkitės rinktis tokį balzamą, kuris neapsunkintų plaukų, priešingu atveju, šukuoseną formuoti bus gana sudėtinga. Jei įmanoma, venkite plaukų džiovintuvo. Rinkitės trumpų ar vidutinio ilgio plaukų šukuoseną.

Normalūs plaukai

Nors Jūsų plaukai dabar yra normalūs, laikui bėgant jie gali plonėti. Rinkitės natūralios sudėties plaukų šampūną ir balzamą. Nepamirškite bent kartą per savaitę pasidaryti plaukų kaukę.

Šukuosenos Jums gali tikti labai įvairios – tinkamiausią sprendimą padės priimti kirpėjas.

Stori plaukai

To gali pavydėti visos. Vis dėlto, storų plaukų savininkės dažnai skundžiasi, kad nepavyksta susitvarkyti plaukų. Svarbiausia taisyklė -  pakankamai drėkinti plaukus, priešingu atveju, jie taps šiurkštūs ir juos bus sudėtinga susitvarkyti. Venkite plaukų džiovintuvo – tai  sausina plaukus.
Plaukus rekomenduojama kirpti sluoksniais – plaukai neatrodys tokie sunkūs.

Šukuosenų pavyzdžių ploniems, normaliems ir storiems plaukams rasite nuotraukų galerijoje.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Vanesa  2013-08-06
Dirbtinai ispusti plaukai yra stori? visos galime susigarbiniuoti, pavelti plaukus ties saknimis, ir jie bus stori tada. beje cheryl cole plaukai yra priauginti, ir labai daug ju priauginta...todel jie stori. straipsnis apie plauko stori labiau, bet nuotraukose atvaizduota tik bendras vaizdas, kaip jie yra sutvarkyti

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.