Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Naminės kaukės plaukams

2012-02-22

Nors kartą tikrai verta paeksperimentuoti su plaukais. Juolab, kad naminės kaukės plaukams nė kuo ne blogesnės nei pirktinės. Tačiau, vienintelis dalykas, kuris nuo jų atgraso – tai terliojimasis. Šiame straipsnyje rasite tik keletą lengvai paruošiamų ir labiausiai paplitusių kaukių, kurias galima greitai pasigaminti namuose.

Naminės kaukės plaukams

Kaukė su mėlynuoju moliu

Receptas

1 arbatinis šaukštelis mėlynojo molio

1 arbatinis šaukštelis sviesto

1 trynys

1 arbatinis šaukštelis medaus

1 arbatinis šaukštelis citrinos sulčių

Viską išmaišyti iki grietinės konsistencijos – užteks keleto minučių. Pradžioje užtepti ant šaknų ir paskirstyti per visą plauko ilgį. Jei labai sausi plaukų galiukai, tuomet patartina papildomai juos sutepti bet kokiu kosmetiniu aliejumi. Tiesa, molio konsistencija sunkiai leidžia tepti šią kaukę ant plaukų. Apvilkti plėvele, užsukti rankšluostį ir taip laikyti 1-2 valandas. Po kaukės galvą patartina perplauti 2 kartus.

Ši kaukė tinka perdžiuvusiems ir normaliems plaukams. Riebiems plaukams vietoj sviesto pridėti ricinos aliejaus.

Ši kaukė puikiai atstato plauko struktūrą, suteikia plaukams švelnumo, švytėjimo, maitina ir stiprina plaukų šaknis. Naudojant reguliariai (1 kartą per savaitę visą mėnesį) kaukė pagreitina plaukų augimą dėl maitinamųjų ir gydomųjų savybių, esančių molyje.

Aliejų mišinys

Receptas:

Taukmedžio, avokado, jojobos aliejus. Galima įsilašinti ir eterinio aliejaus.

Ištirpdžius taukmedžio aliejų, sumaišyti viską su kitais aliejais. Kaukė labai greitai pagaminama, ji yra labai minkšta, švelni ir šilta. Tai pati greičiausia pagalba išsausėjusiems plaukams. Tačiau turi ir vieną blogą minusą – labai sunkiai nusiplauna, nes jos pagrindas – aliejai. Patartina šią kaukę naudoti tik plaukų galiukams.

Kaukė su baltu moliu

Receptas

Baltas molis, vanduo, eterinis aliejus.

Kaukės iš paprasto balto molio labai naudingos plaukams. Jose gausu mineralinių druskų, taip pat fosfatų, geležies, kalcio, kalio, magnio ir kitų mikroelementų. Tokios kaukės puikiai likviduoja pleiskanas, mažina plaukų slinkimą ir stimuliuoja plaukų augimą.

Vėl gi – su moliu nėra lengva, ypač jį nuplauti: reikia ilgai mirkyti, skalauti, ir tik tada perplauti su šampūnu. Vis dėl to po kaukės plaukus bus lengva iššukuoti, plaukai bus purūs ir minkšti.

Naminės kaukės visuomet yra gerai. Tačiau reikia rasti mėgstamiausią ir tinkamiausią būtent jūsų plaukams. Renkantis kaukę reikia žinoti plaukų tipą, galvos odos būseną (ar neturite alergijos, įvairių pažeidimų). 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.