Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kokia šukuosena tiktų Jūsų veido formai? (foto)

2011-04-26

Kartais ėjimas pas kirpėją sukelia nemažai nervų, ypač, jei dar tiksliai nežinote, ko tikrai norite. Tuomet puolama ieškoti geriausios ir tinkamiausios šukuosenos moteriškuose žurnaluose bei internete.

Su rastais pavyzdžiais keliaujate į kirpyklą ir tikitės, be abejo, paties geriausio ir gražiausio rezultato. Tačiau, pripažinkite, kad tenka ir nusivilti, kai Jūsų pasirinkta šukuosena visai Jums netinka.

Tai, kad Jennifer Aniston puikiai tinka naujasis plaukų kirpimas, dar nereiškia, kad su juo atrodysite taip pat gerai ir Jūs. Plaukų kirpimą reikia derinti prie veido formos. Todėl atsistokite tiesiai prieš veidrodį, sukelkite plaukus į viršų ir gerai įsižiūrėkite, kokia yra Jūsų veido forma. Tokiu būdu pasilengvinsite sau kelią naujos šukuosenos paieškose. Dažniausiai veidai būna apskriti, ovalo, širdies, kvadrato formų bei pailgi. Garsus plaukų stilistas John Frieda teigia, kad žandikaulis yra esminė veido vieta, į kurią reikia atsižvelgti, kai ryžtatės kirptis plaukus. Todėl dar kartelį atidžiai pažiūrėkite į savo profilį. Jeigu žandikaulio dalis, esanti po ausimi, sudaro aštrų kampą, tuomet Jums tinka bet koks plaukų ilgis. Tačiau, jei Jūsų žandikaulis ilgas ir nuožulnus, tada trumpi ir sukelti į viršų plaukai Jums netinka.

Svarbu, kad su plaukais visuomet būtų lengva ir paprasta susitvarkyti, ypač, jei neturite kas dieną daug laiko. Todėl šukuosena turėtų būti Jums tinkanti bei praktiška, jei nenorite įmantrios ir daug dėmesio reikalaujančios šukuosenos. Taigi, žvilgtelėkite į savo veido formą bei į žemiau pateiktus paveikslėlius ir nuspręskite, kuris kirpimas Jums tiktų labiausiai.

1. Apskritas veidas

Šios formos veidui labiausiai tinka šiek tiek priekyje iškarpyti plaukai. Jei Jums patinka kirpčiukai, tokiai veido formai geriausiai tinka kampu nukirpti kirpčiukai, tačiau jie neturėtų dengti visos kaktos. Tinka ir dailiai atrodo trumpas plaukų kirpimas.

2. Ovalus veidas

Ovalo formos veidas yra laikomas pačiu dailiausiu. Tokia veido forma puikiai atrodo su įvairaus ilgio plaukais. Tačiau pernelyg trumpas kirpimas gali ir netikti.

3. Pailgas veidas

Norint, kad pailgas veidas atrodytų trumpesnis reikia, kad plaukai būtų už ausų, pakaušio srityje. Ilgi, krentantys ant veido plaukai tik dar labiau pailgins jį. Todėl patariama plaukus nešioti susisegus, tam puikiai tik gale šiek tiek pagarbanoti plaukai.

4. Kvadratinis veidas

Tokiai veido formai reikėtų išvengti simetrijos, geometrijos, kuri dar labiau pabrėžtų veido statmenumą. Todėl geriausiai tinka lengvai krentantys plaukai, gali būti šiek tiek banguoti. Ši veido forma gerai atrodo ir su nedideliais kirpčiukais.

5. Širdies formos veidas

Veidai, kurie yra siauri apačioje, o viršuje platūs, geriausiai atrodo su iki pečių krentančiais plaukais. Šie turėtų kristi ne į veido pusę, o į išorę.

Taigi, jei greitu metu žadate apsilankyti pas kirpėją, būtinai atkripkite dėmesį į patarimus!

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (4)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* daiva2  2013-07-30
as irgi nelabai susigaudau, vienakart atrodo apskritas, kita kart sirdies formos nz.vienareiksmei reikia stilisto....
* Daiva  2011-04-28
Labai paprasta nustatyti:atsistoji pries veidrodi,ir apvedi veida,ziuredama i veidrodi pirstais
* sdff  2011-04-27
vistiek nesuprantu kokia mano veido forma :)(
* Violeta  2011-04-26
geras, negalvodama apie veido forma puikiai atitaikiau sau sukuosena :)

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.