Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip teisingai išsirinkti plaukų kondicionierių?

2012-10-21

Pirmasis galvos plovimo etapas – tai šampūno pasirinkimas, antrasis – tinkamas balzamas. Populiariausias yra balzamas-kondicionierius, kuris naudojamas praktiškai po kiekvieno plaukų plovimo.

Kaip teisingai išsirinkti plaukų kondicionierių?

Kondicionierius palengvina plaukų šukavimą ir stiliavimą, kadangi dėka jo plaukai nesivelia, jie tampa minkšti ir ne tokie šiurkštūs. Taip pat ši priemonė nuima susikaupusį statinį krūvį, o plaukai tampa paklusnūs bet kokiai šukuosenai.

Jūs galite išsirinkti kondicionierių iš trijų galimų variantų: lengvinamasis, regeneruojamasis arba gydomasis.

- Lengvinamasis naudojamas kasdien profilaktiškais tikslais: jis neapsunkina plaukų ir juos drėkina.

- Regeneruojamasis kondicionierius skirtas pažeistiems plaukams ir gali būti naudojamas kaip kaukė.

- Gydomasis kondicionierius turi daugybę maitinamųjų medžiagų ir vitaminų. Kaip taisyklė, jis naudojamas kelis kartus per savaitę. 

Nenuplaunami kondicionieriai

Paskutiniu metu dauguma stilistų rekomenduoja naudoti nenuplaunamus kondicionierius. Jie gana funkcionalūs: suteikia apsaugą nuo saulės spindulių, leidžia išsaugoti plaukų spalvą po dažymo, o svarbiausiai – gerai drėkina sausus plaukus.

Tokiuose kondicionieriuose gausu tokių pačių komponentų, kurių yra ir drėkinamuosiuose šampūnuose: pantenolis, natūralūs ekstraktai ir aliejai. Tačiau šio tipo kondicioneriai nerekomenduojami riebių plaukų savininkėms, kadangi būtent jie gali suteikti papildomą riebų blizgesį.

Jei jūsų šukuosena yra natūraliai sausa, nenuplaunamas kondicionierius suteiks plaukams veiką vaizdą. Labai funkcionalus nenuplaunamas kondicionierius yra purškiamas: tokį galima pasiimti su savimi į kelionę kaip greitai reanimuojančią priemonę plaukams.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (3)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Jurate  2013-03-05
Man patiko..
* J.  2012-10-24
Stiliavimą? :D rimtai?
* J.  2012-10-24
Stiliavimą? :D rimtai?

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.