Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip taisyklingai sukti plaukus su suktukais?

2014-06-12

Pamiršk plaukų tiesinimo žnyples! Romantiškos garbanos - ir vėl ant bangos. O paprasčiausiai ir tavo plaukams draugiškiausias būdas tokias turėti - seni, geri ir nepelnytai primiršti suktukai. Kokius suktukus išsirinkti ir kaip jais naudotis, kad garbanos būtų tokios, kokių norite, nesišiauštų ir neišsileistų?

Kaip taisyklingai sukti plaukus su suktukais?

Visų pirma - kodėl būtent suktukai?

Išties, kodėl turėtum rinktis būtent suktukus? Karštos žnyplės - greitesnis ir patogesnis būdas efektyviai pasirūpinti savo šukuosena. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, šio būdo minusas akivaizdus - karštis neigiamai veikia plaukus. Todėl plaukų stilistai žnyples rekomenduoja naudoti tik kraštutiniu atveju, kai kiti garbanojimo būdai - neįmanomi. Tačiau jei niekur neskubi ir turi bent keletą valandų laiko sau, geriau rinktis tai, kas saugiau ir labiau tausoja tavo plaukus.

Nuo ko pradėti?

Kad garbanos laikytųsi ilgiau, būtinai prieš sukdama plaukus pasinaudok plaukų formavimo skysčiu arba putomis. Patogiausia jomis tepti drėgnus plaukus. Jei plaukai jau spėjo išdžiūti - gali juos šiek tiek sudrėkinti. Tiesa, nepersistenk. Jei suksi pernelyg drėgnas sruogas - garbanos nespės išdžiūti, taigi greitai išsileis. O jei plaukai bus perdžiūvę, suktukai nesuteiks jiems trokštamos formos, garbanos kris negražiai.

Prieš sukdama plaukus juos kruopščiai iššukuok ta kryptimi, kuria suksi.

Kaip sukti?

Pradėk nuo priekinių sruogų, o jei turi kirpčiukus - būtent nuo jų. Vėliau suk plaukus ties smilkiniais, pakaušiu, kol pasieksi sprandą.

Susuktus plaukus palaikyk keletą valandų, dar geriau - per naktį.

Kaip išimti suktukus?

Juos gali išimti tik tada, kai plaukai bus visiškai sausi: ne tik išorinė jų dalis, bet ir ta, kuri yra arčiau suktuko. Kad būtum visai tikra, gali plaukų galiukus, dar neišleidusi suktukų, šiek tiek padžiovinti fenu.

Suktukai išimami atvirkštine tvarka nei buvo susukti: pradedant nuo sprando, pakaušio, judant link priekio.

Išėmusi suktukus plaukų iš karto nešukuok. Luktelėk keletą minučių, tada išsklaidyk garbanas pirštais, ir tik po to, jei reikia, perbrauk šukomis retais danteliais.

Kad šukuosena laikytųsi ilgiau, užfiksuok ją laku, laikydama 30-50 cm atstumu nuo plaukų.

Kokius suktukus naudoti?

Jei svajoji apie stambias garbanas, naudok pačius didžiausius suktukus, kurių skersmuo būtų 3 cm ir daugiau. Kuo mažesnis skersmuo - tuo smulkesnės bus garbanos.

Kieti suktukai skirti šukuosenai formuoti dienos metu. Poroloniniai ir kiti minkštesnieji - nakčiai: su jais patogu miegoti.

Suktukai-lipukai, turintys plonus lipnius šerelius, skirti garbanoti trumpiems plaukams. Ilgų plaukų jais geriau nesukti - gali susivelti.

O jei šukuosena nepavyko?

Nenusimink ir bandyk dar kartą! Įgūdžiai ateina su patirtimi. O nepavykusias garbanas lengvai ištiesinsi apipurškusi jas vandeniu arba suformavusi ne garbanotų, o banguotų, vilnijančių plaukų šukuoseną.

Jei visą galvą kruopščiai sugarbanojai, ir tik viena ar keletas sruogų pasirodė besą pernelyg drėgnos, tad nesusisuko - irgi ne bėda. Klaidą gali ištaisyti nepaklusniąsias sruogas sugarbanojusi žnyplėmi

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.