Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip prižiūrėti plaukus vasarą?

2012-07-03

Mes taip laukėme vasaros, taip daug apie ją svajojome, kad vos atšilus orams pamiršome apie viską pasaulyje.

Kaip prižiūrėti plaukus vasarą?

Vasara išties daugumai iš mūsų – gėris, kadangi džiugina šviesiomis dienomis, šiluma, vaisiais ir daržovėmis. Aplink daugiau pozityvo, o tai teigiamai veikia ir mūsų sveikatą, taip pat išorę – vasarą lengviau lieknėti.

Plaukai taip pat džiaugiasi vasara – jie greičiau auga, tačiau tuo pat metu reikia jais pasirūpinti ir nekaitinti saulėje, saugoti nuo vėjo, jūrinio maudymosi, kadangi taip jie yra pažeidžiami. Galiukai pradeda skilinėti, o patys plaukai būna sunkiai sušukuojami...

Apsauga nuo saulės

Visi, ko gero, žino, kad negalima būti saulėje be specialios kepurės. Bet kokia kepurė ar panama išgelbės plaukus nuo degimo ir išsausėjimo. Ypač pavojinga būti saulėje be kepurės toms, kurios plaukus dažosi.

Drėgni ir šlapi plaukai nuo saulės kenčia dar labiau, kadangi vanduo sustiprina ultravioletinių spindulių poveikį.

Specialistai teigia, kad plaukus nuo saulės gerai apsaugo migdolų aliejus, kurį reikia įtrinti į plaukų šaknis. Jis nenusiplauna maudymosi metu, todėl apsaugo plaukus nuo neigiamo poveikio – nors jie ir atrodo šlapi.

Po maudymosi dėl geresnės apsaugos plaukus galima lengvai apipurkšti saldintu vandeniu.

Parduotuvėse galite įsigyti purškiamų priemonių plaukams, kondicionierių, kuriuose gausu A ir E vitaminų, taip pat vaistažolių, alyvuogių ir jojobos aliejų. O štai vasarą vertėtų atsisakyti dažymo, cheminio sušukavimo, putų, lako.

Plaukų plovimas

Dar viena vasaros problema yra ta, kad vasarą plaukus reikia dažnai plauti ir jie labai greitai pavargsta nuo drėkinamųjų plaukų priežiūros priemonių. Kad palengvintumėte plaukams dalią, dažniau naudokite žolių nuovirus vietoj vandens. Beje, dažnai nuovirus galima naudoti ir vietoj šampūno – plaukai tikrai ne mažiau žvilga.

Stilistų patarimai

Labai blogai plaukus veikia džiovinimas džiovintuvu, ypač vasarą. Pasinaudokite karštomis dienomis ir leiskite plaukams išdžiūti natūraliai.

Jei labai norisi dažyti plaukus, tuomet pasinaudokite chna pagalba, taip pat puikiai atspalvį suteikia ramunėlės, kavos tirščiai, svogūnų lukštai.

Kirpėjai vasarą pataria apsikirpti trumpiau ir būtinai kirpti skilinėjančius plaukų galiukus.

Speciali priežiūra

Vieną – du kartus per savaitę reikėtų plaukams skirti daugiau laiko ir palepinti juos maitinamąja ir stiprinamąja kauke. Tam tinka tokie produktai kaip kefyras ar natūralus rūgpienis, varnalėšos šaknys.

Plaukus nuo saulės ir kitų neigiamų faktorių saugo teisinga mityba. Vasarą nelabai norisi valgyti ir specialistai pataria valgyti daugiau uogų, daržovių, nepamiršti žuvies ir pieno produktų. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.