Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip apsaugoti plaukus nuo ultravioletinių saulės spindulių?

2013-07-09

Kiekviena moteris suvokia, kaip svarbu apsaugoti odą nuo ultravioletinių saulės spindulių, tačiau ne visada pasirūpiname ir savo plaukais. Plaukai, veikiami tiesioginių saulės spindulių, praranda savo blizgesį, išblunka, sausėja ir gali pradėti skilinėti. Pateiksime 7 būdus, kaip plaukus išsaugoti vasarą, net ir mėgaujantis saulės voniomis.

Kaip apsaugoti plaukus nuo ultravioletinių saulės spindulių?

1. Įsigykite skrybėlę ar skarą

Parduotuvėse galite išsirinkti sau patinkančią skrybėlę ar skarą – ji gali net 100 procentu apsaugoti nuo UV spindulių! Žinoma, jei plaukai ilgi, jų gali nepavykti visų paslėpti po galvos apdangalu, todėl reikėtų pasirūpinti ir kitomis priemonėmis.

2. Naudokite produktus, apsaugančius nuo UV spindulių

Nepamirškite, kad dauguma produktų, skirtų apsaugoti plaukus nuo UV spindulių, turi būti naudojami ant drėgnų plaukų – priešingu atveju jie nesusigers į plaukus, ir iš to nebus jokios naudos.

3. Apsikirpkite

Klystate, jei manote, kad geriausia plaukus kirpti jau po saulės vonių. Tai geriausia daryti dar prieš šiltąjį sezoną – saulės spinduliai gali pridaryti dar daugiau žalos plaukams su išsišakojusiais galiukais.

4. Sudrėkinkite plaukus

Jei maudysitės jūroje ar baseine, dar prieš lipant į vandenį sušlapinkite plaukus geriamu vandeniu – plaukai įsigers mažiau druskos ar chloro.

5. Atkreipkite dėmesį į produktų sudėtį

Nenaudokite plaukų priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra peroksido, alkoholio ar citrinos sulčių. Naudojant produktus, kurių sudėtyje yra šių komponentų, plaukai dar greičiau išsausės, todėl to geriau vengti.

6. Naudokite plaukų kaukę

Plaukus būtina maitinti. Nepamirškite bent kartą per savaitę pasidaryti maitinančią plaukų kaukę. Patartina kas antrą dieną naudoti plaukų kondicionierių.

7. Nenaudokite plaukų džiovintuvo

Karštuoju metų laiku plaukai greitai išdžiūva ir be džiovintuvo, todėl dar labiau jų nesausinkite. Jei įmanoma, atsisakykite ir plaukų tiesintuvo ar garbanojimo žnyplių.

Visai paprasti patarimai, tiesa? Deja, ne visada prisimename, kodėl  šiais patarimais reikėtų pasinaudoti laiku. Neleiskite, kad skaisčios saulės spinduliai sugadintų Jums nuotaiką!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.