Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Juodi plaukai – amžinai?

2012-10-18

Nepaisant to, kad stilistai pataria rinktis plaukų spalvą kuo artimesnę natūraliai, juoda spalva yra vis dar populiariųjų. Tačiau anksčiau ar vėliau gražuolės nori pakeisti savo įvaizdį, taip pat ir šukuoseną. Radikaliai pakeisti plaukų spalvą nelengva, tačiau įmanoma. Ir kaip gi tai galima padaryti?

Juodi plaukai – amžinai?

Tradicinis nušviesinimas

Jei jūs ilgą laiką dažėte plaukus juoda spalva, tuomet reikės per keletą kartų nušviesinti plaukus. Nušviesinimo kiekis priklauso, žinoma, nuo norimo rezultato. Nereikėtų per vieną kartą bandyti nusišviesinti plaukus, laikant kuo ilgiau dažus ant plaukų, kad jie veiktų intensyviau. Tai ne pats geriausias būdas ir jis neigiamai paveiks jūsų plaukus: plaukai gali perdžiūti ir imti lūžinėti.

Po nušviesinimo būtina naudoti įvairias atstatomąsias kaukes, balzamus ir kondicionierius. Geriausiai rinkitės profesionalias priemones.

Geriausias nušviesinimo variantas – tai plaukų šviesinimas kas du tris mėnesius. Bet prieš tai gerai pagalvokite, ar tikrai ši spalva jums netinka ir jūs tikrai norite pasikeisti? Galbūt permainų poreikis ir plaukų spalvos pakeitimas visiškai nesusiję dalykai?

Rūgštinių ploviklių naudojimas

Nepaisant baisaus pavadinimo, tokie plovikliai beveik nekenkia plaukams. Juos galima įsigyti specializuotose parduotuvėse kirpėjams. Nusiteikite, kad plauti teks ne vieną, bet 5 ar 6 kartus, ir nepagailėkite pinigų savo kirpėjui – geriau tegul šią procedūrą atlieka profesionalai. Jei plovimas pavyks, galėsite džiaugtis kaštonine ar šviesiai ruda spalva. Tapti visiška blondine jums nepavyks.

Plaunantis šiuo metodu yra vienas niuansas – jei neteisingai viską atlikote, tamsi spalva vėl atsiras arba paveiks plaukus dažymo metu. Todėl plaudamos plaukus su specialiomis priemonėmis būtinai atidžiai perskaitykite instrukciją.

Liaudies metodai

Liaudies metodai skamba gana abejotinai, tačiau tokiu būdu padarysite plaukams mažiausią žalą. Be to, netradiciniai metodai kainuoja mažiausiai. Kas yra liaudies metodai?

- Plaukų plovimas paprasčiausiu ūkiniu muilu. Išmuilinus galvą, reikia palikti taip plaukus kuriam laikui, po to kruopščiai išplauti ir užtepti kaukę arba kondicionierių, nes muilas sausina plaukus.

- Aliejaus kaukės neblogai „suėda“ juodumą, be to, teigiamai paveikia ir pačius plaukus. Alyvuogių, vynuogių, jojobos, persikų arba kokoso – jūs pati galite išsirinkti. Ant plaukų sušildytą aliejų reikia laikyti ne mažiau nei valandą, galima netgi palikti nakčiai.

- Kaukė iš rūgštaus kefyro ir druskos. Kefyro stiklinėje ištirpdykite arbatinį šaukštelį druskos. Šiuo mišiniu ištrinkite plaukus ir palikite ant jų ne trumpiau nei valandą.

Kad ir kokį rezultatą pasirinktumėte, nepamirškite, kad vaikydamosios rezultato, turite pagalvoti ir apie savo plaukų sveikatą bei grožį!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.