Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Įvaizdžio keitimas: afrikietiškos kasytės

2011-11-09

Tikriausiai teko susidurti su tokiomis mintimis, kad norėtųsi radikaliai pakeisti savo išvaizdą. Ne paslaptis, jog labiausiai moterį keičia jos naujoji šukuosena, tačiau tikrai ne kiekviena išdrįsta išbandyti neįprastą kirpimą ar kitą plaukų spalvą, juk tai kartu yra ir pakankamai rizikingas dalykas, o kas bus, jeigu visai netiks?

Taigi, jei bijote ir abejojate, tuomet patariama ryžtis išbandyti visuomet puikiai atrodančią, egzotišką šukuoseną – afrikietiškas kasytes. Taip pat puiki žinia yra ir ta, kad kai jos atsibos, tuomet ir vėl galėsite grįžti prie savo ankstesnės  šukuosenos.  

Gera žinia yra ta, jog norint susipinti tokias kasytes, Jums visai nėra būtina turėti storus ir ilgus plaukus. Pinant šias kaseles yra naudojamos specialios medžiagos, todėl užtenka, kad plaukų ilgis būtų tik 3-4 centimetrų, o jei Jūsų plaukai ilgai, tuomet dirbtinės medžiagos įpinamos į plaukus. Specialios medžiagos yra būtinos pinant afrikietiškas kasytes, nes jos palaiko kaselių formą ir šios būna tvirtos bei storos. Afrikietiškas kasytes laiko specialūs mazgeliai, kurie formuojami kaselių pradžioje ir pabaigoje.

Jei plaukai dažyti, tuomet ir kasytes patariama rinktis panašios į plaukus spalvos. Afrikietiškas kasytes galima lengvai išpinti, kai jau Jūsų natūralūs plaukai yra pakankamai paaugę nuo šaknų, kad nebūtų pernelyg didelio kontrasto, tačiau jei plaukai natūralūs, tokiu atveju, kaseles galima nešioti ir ilgiau.

Patariama afrikietiškas kasytes pintis pas patikimus meistrus, kurie turi patirties ir galės Jums kuo puikiausiai patarti, kas geriausiai tiktų Jums. Reikia būtinai pabrėžti, kad afrikietiškų kasyčių pynimas yra ganėtinai ilgas procesas, todėl pernelyg daug planų tą dieną, kurią nusprendėte susipinti kaseles, neturėkite. Būtų geriausia, jeigu žmogus, turintis pakankamai patirties šių kasyčių pynime, galėtų atvykti į namus. Namie Jums bus kur patogiau, be to, galėsite bet kada užkąsti ar išgerti arbatos, Jūsų niekas netrukdys ir neblaškys. Taip pat, būtinai reikia pridurti, kad po kasyčių pynimo Jums gali pradėti skaudėti galvą, bet dėl to jaudintis tikrai nereikėtų, ilgainiui raumenys pripras ir galvos nebeskaudės.

Prižiūrėti afrikietiškas kasytes galima kaip ir savo ankstesnę plaukų šukuoseną. Tik, svarbu paminėti, jog galvos dažnai plauti nereikia, pakaks ir karto per savaitę. Būtent dėl šios priežasties afrikietiškos kasytės puikiai tinka atostogoms, kadangi Jums visai nereikės švaistyti laiko dažniems galvos plovimams, o ir specialų priemonių, skirtų plaukų priežiūrai, taipogi neprireiks, pakaks tiesiog paprasto buteliuko šampūno.

Beje, tikrai nevertėtų gąsdintis pasakojimų apie afrikietiškas kaseles, kad šios neva labai kenkia plaukams. Patikėkite, jos tikrai nedaro didesnės žalos nei paprastas plaukų dažymas ar cheminis sušukavimas. Girdimi ir tokie pasisakymai, jog po afrikietiškų kasyčių išpynimo išslenka daug plaukų. Taip, plaukų šiek tiek išslenka, bet išslenka tik tie plaukai, kurie ir turėjo išslinkti per tam tikrą laikotarpį, kai buvo supintos kasytės, kadangi jie buvo supinti, todėl tiesiog negalėjo laisvai iškristi, taigi jaudintis tikrai nereikėtų.

Apskritai afrikietiškos kasytės yra iššūkis, kadangi išvaizdą jos padeda pakeisti kardinaliai, o kartu su jomis yra ir visai patogu. Jos atrodo šauniai ne tik paleistos, tačiau ir kaip nors įmantriai sukeltos į viršų. Taigi, pabandyti tikrai verta, o ir išskirtinė išvaizda garantuota!

Grozioklubas.lt 

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* rugile  2012-04-20
ar graziai atrodo afrikietiskos kasytes tamseplaukems?
*  2011-11-09
Negražu man, bet kaikuriom tinka.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.