Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Ilgus plaukus paverskite į „bob“ stiliaus šukuoseną (foto)

2012-11-07

Lygiai taip pat, kaip trumpaplaukės staiga nori turėti ilgus plaukus, taip ir tos, kurių plaukai yra pakankamai ilgi, nori pasimatuoti trumpų plaukų šukuosena. Neskausmingai, kad nereikėtų plaukų kirpti. Pirmosioms – galima priauginti plaukus, o ką daryti antrosioms?

Pateikiame du būdus – tiesiems ir banguotiems plaukams.

Tiesiems plaukams

1 žingsnis. Atskirkite viršutinę plaukų dalį nuo apatinės, nuo vienos ausies iki kitos. Viršutinius plaukus susekite, kad jie jums netrukdytų.

2 žingsnis. Iš apatinės plaukų dalies supinkite kasytę. Geriausiai būtų, jei ji būtų šiek tiek kreiva, einanti nuo vienos ausies link kitos. Tokią kasytę suriškite gumele ir užsukite ją pakaušyje, prisekite bei sutvirtinkite smeigtukais.

3 žingsnis. Atsekite viršutinę plaukų dalį. Pavelkite šiek tiek dėl apimties, kad plaukai paslėptų kaselę. Iš viršaus plaukus pašukuokite, kad suvėlimas liktų tik viduje, o viršuje matytųsi švelnūs plaukai.

4 žingsnis. Suriškite žemą kasą, plaukai turi dengti ausis. Sutvirtinkite gumele ir šiek tiek ją nuleiskite dar žemyn. Tokią uodegėlę užsukite ir paslėpkite po kasele. Viską sutvirtinkite smeigtukais ir šukuoseną pabaikite apipurkšdama laku.

Puikus sprendimas, jei norite atnaujinti savo įvaizdį!

Banguotiems plaukams

Iš esmės principas yra tas pats, tik atsiranda papildomų keletą žingsnių.

1 žingsnis. Sutvarkykite plaukus taip, kaip šukuotumėte juos „bob“ stiliumi: tiesiu sklastymu, įstrižai, be sklastymo. Įkaitinkite žnyples ir subanguokite sruogas. Sruogas sukite į veido pusę, iki pat šaknų. Galima plaukus apipurkšti ir specialiais šukuosenoms skirtomis priemonėmis, kad sruogelės gerai laikytųsi.

2 žingsnis. Supinkite labai žemą laisvą kasytę iki pat plaukų galo. Užriškite gumelę ir paslėpkite kasą po plaukais bei sutvirtinkite smeigtukais.

3 žingsnis. Dabar reiktų šiek tiek pavelti plaukus prie pat šaknų, kad jie laisvai kristų. Galima patrinti plaukus ir juos patampyti į skirtingas puses. Sutvirtinkite šukuoseną laku.

Tokį pasikeitimą galite atlikti labai greitai, per keletą minučių iki išėjimo – į darbą ar į vakarėlį.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.