Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Asimetriškų šukuosenų idėjos

2013-07-16

Kai nusprendžiate kardinaliai pakeisti šukuoseną, dažnai tai būna tikrai sudėtinga užduotis: kaip pasirinkti tokią, kuri tiktų prie veido formos bei stiliaus? Gera žinia ta, kad plaukai gana greitai atauga, todėl su jais galima drąsiai eksperimentuoti.

Šiemet itin madingos asimetriškos šukuosenos, tačiau taip prieš kerpantis turite atkreipti dėmesį į tai, ar Jūsų plaukai tiesūs, ar linkę garbanotis. Taip pat atkreipkite dėmesį į veido formą (kokios šukuosenos Jums labiausiai tinka, galite pažiūrėti čia).

Trumpų plaukų šukuosenos itin praktiškos vasarą: nereikės rūpintis, kad nelygiai įdegsite nugarą bei nereikės sukti  galvos, kokią šukuoseną rinktis, einant į paplūdimį. Maža to, trumpų plaukų šukuosenos dažnai jaunina!

Daugelis moterų renkasi  vidutinio plaukų ilgio šukuosenas: kai kurios baiminasi, kad nusikirpus plaukus trumpai, reikės ilgai laukti, kol jie vėl ataugs ar tiesiog mano, kad tokio ilgio plaukus lengviausia prižiūrėti. Žinoma, ilgi plaukai gali veltis, o turint trumpus plaukus, plaukų galiukus tenka pakirpti dažniau, kad šukuosena išlaikytų savo formą.

Ilgi plaukai buvo vertinami visais laikais. Ir iš tiesų: iš ilgų plaukų galima suformuoti begalę šukuosenų, tačiau, jei norite kažko įdesnio ir nesukti galvos, kokią šukuoseną darytis rytais, siūlome rinktis asimetrišką kirpimą – tikrai atrodysite įdomiai!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.