Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

9 plaukų kondicionieriaus panaudojimo būdai

2013-07-14

Ar kada susimąstėte, kam dar galima panaudoti plaukų kondicionierių? Jis puikiai tinka ne tik plaukų priežiūrai! Nustebsite, kad galite sutaupyti tikrai nemažai pinigų, naudodamos šį produktą.

9 plaukų kondicionieriaus panaudojimo būdai

Nagų odelių minkštiklis

Trūkinėja nagų odelės? Patepkite jas plaukų kondicionieriumi kasdien, ir išvengsite nemalonių pojūčių, darydamos manikiūrą.

Skutimosi kremas

Skutimosi kremas gali būti iš tiesų brangus, todėl siūlome sutaupyti pinigų ir vietoj jo naudoti plaukų kondicionierių. Jis minkština odą, todėl skustis bus paprasčiau. Plaukų kondicionierius paprastai būna baltas, todėl lengvai pastebėsite, jei kažkuris odos lopinėlis liks nenuskustas.

Lengviau nuplėšite pleistrą

Turbūt ne kartą teko patirti, kaip gali skaudėti nuplešiant pleistrą nuo odos. Ypatingai tada, kai jis buvo užklijuotas ilgą laiką. Mes Jums siūlome prieš jį nuplešiant patepti kondicionieriumi. Nepajusite jokio skausmo!

Makiažo valiklis

Žinoma, nesiūlome daryti to nuolat, tačiau ypatingais atvejais, pavyzdžiui, keliaujant ar pamiršus makiažo valiklį, jį puikiai galite nuvalyti kondicionieriumi, tačiau reikėtų saugotis jo patekimo į akis.

Šepetėlių valiklis

Jei esate dailininkė, turbūt žinote šią “paslaptį”? Į dubenėlį įpilkite šilto vandens, įlašinkite kelis lašus skysto muilo , maždaug šaukštelį kondicionieriaus, ir įmerkite šepetėlius. Jie bus ne tik švarūs, bet ir minkšti!

Apsaugo nuo rūdijimo

Kondicionierius puikiai apsaugo nuo rūdijimo: juo galite tepti durų vyrius ar pačiūžas!

Apatinių skalbiklis

Nešvaistykite pinigų brangiems apatinio trikotažo skalbikliams – tam puikiai tiks plaukų kondicionierius!

Nuvalo netikrą tatuiruotę

Sukate galvą, kaip vaikams nuvalyti “tatuiruotes”? Tiesiog patepkite plaukų kondicionieriumi ir nuplaukite šiltu vandeniu. Jokio šveitimo ir odos dirginimo!

Padeda grąžinti megztiniui pirminę formą

Turbūt ne kartą yra taip nutikę, kad išdžiovintas megztinis prarado savo formą? Nenusiminkite, tai galima ištaisyti: į drungną vandenį įpilkite plaukų kondicionieriaus ir įmerkite megztinį. Palaikykite 2 valandas. Megztinį nusausinkite (geriausia tai padaryti vyniojant į rankšluostį) ir išdžiovinkite.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.