Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

5 patarimai, kaip sustabdyti plaukų slinkimą

2012-08-15

Plaukų slinkimas – problema, su kuria šiandien susiduria daugelis žmonių. Ne visuomet tai yra liga, tačiau vis tiek tai yra labai nemalonu. Plaukų slinkimas, ypač jauname amžiuje, gali sukelti didelį stresą, todėl būtina užkirsti tam kelią. Pateikiame 5 patarimus, kurie paremti tiek moksliniais faktais, tiek žmonių patirtimi. Žinokite juos, išbandykite ir turėkite gražius bei sveikus plaukus!

5 patarimai, kaip sustabdyti plaukų slinkimą

1 patarimas. Pradėkite vartoti gerus polivitaminų ir multimineralų papildus.

Jeigu Jums itin smarkiai slenka plaukai, tai rodo pagrindinių maisto medžiagų trūkumą Jūsų organizme. Kad tai išspręstumėte, kartu su gera bei subalansuota mityba naudokite papildus su multivitaminais ir mineralais, kurie atstatys trūkstamų medžiagų balansą ir greitai užkirs kelią plaukų slinkimui.

2 patarimas. Kiekvieną dieną gerkite daug vandens.

Išgerkite bent po 8-10 stiklinių (po 240 ml) vandens kasdien. Vanduo padeda išvalyti toksinus iš kūno, kurie gali būti viena iš svarbių plaukų slinkimo priežasčių. Gerkite distiliuotą ar bent jau filtruotą vandenį, kuriame nėra chloro, švino ar panašių medžiagų.

3 patarimas. Atsisakykite kofeino.

Kofeinas yra diuretikas, dėl kurio šlapinimosi metu iš organizmo pasišalina daugiau skysčių nei jų gaunate ir tai lemia dehidrataciją. Kūno ir plaukų šaknų dehidratacija yra dar viena plaukų slinkimo priežastis. Pakeiskite savo kasdieninį kavos puodelį į stiklinę sulčių, pienu ar kokiu kitu gėrimu be kofeino dėl spindinčių ir sveikų plaukų.

4 patarimas. Gražių plaukų paslaptis – geras 7-8 valandų miegas.

Tinkamas miego kiekis kiekvieną naktį  gyvybiškai svarbus veiksnys visai Jūsų sveikatai, plaukams irgi. Miegas yra laikas, kai kūnas regeneruoja ir atsigauna nuo dienos darbų, pašalindamas toksinus, kuriuos Jūs įkvėpėte, suvalgėte ar išgėrėte. Kietas miegas padeda turėti tvirtą ir sveiką kūną, tuo pačiu, žinoma, ir sveikus bei stiprius plaukus.

5 patarimas. Žinokite, ką naudojate savo plaukams.

Visuomet naudokite tik gerus plaukų priežiūros produktus, o ne atsitiktinius šampūnus, kurie tiesiog skaniai kvepia. Kokybiškos ir specializuotos plaukų priemonės yra labai gera prevencija prieš plaukų slinkimą.

Topbeauty.lt 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.