Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

10 požymių, kad jums laikas keisti šukuoseną

2012-05-27

Jūs atrodote kažkaip ne taip... Tik kas yra ne taip, jūs niekaip negalite suprasti. O mes jums padėsim!

10 požymių, kad jums laikas keisti šukuoseną

1 priežastis. Jūsų plaukai nėra purūs.
Ant pakaušio plaukai susiploję, o šonuose jie styro. Jei jūsų plaukai styro net ir tuomet, kai išsidžiovinate plaukus, sugarbanokite juos – taip jie atrodys žymiai geriau.

2 priežastis. Jūsų senieji mokyklos draugai sako, kad jūs visai nepasikeitėte!
Nesuprantate kodėl? Gali būti, kad pamiršote save prižiūrėti ir nesilankote grožio salonuose. Pabandykite, kaip galite save pakeisti – kokia šukuosena jums tiktų, patars specialistai. Nueikite į grožio saloną ir pakeiskite savo įvaizdį, atsidavę į specialistų rankas.

3 priežastis. Jūs kažkada dažėte plaukus ir šaknys ataugo.
Nereikėtų vaikščioti su ataugusiomis plaukų šaknimis – tai nėra gražu. Jei kažkada dažėte plaukus, šią procedūrą reikia vis kartoti. Žinoma, tai geriausiai atlieka specialistai, kadangi sunku pritaikyti reikiamą plaukų dažų atspalvį. Tačiau jums svarbiausiai pasirinkti tinkamus plaukų dažus, įsiminti jų atspalvį ir pastoviai juos naudoti.

4 priežastis. Jums niekada nesako komplimentų dėl plaukų.
Vos tik susisukate plaukus – ir to pakanka, kad aplinkiniai atkreiptų į jus dėmesį. Pakeiskite šukuoseną ar plaukų atspalvį – ir susilauksite tokio pačio dėmesio.

5 priežastis. Jūsų plaukai ir oda vienos spalvos.
Jei jūsų plaukų ir odos tonai panašūs – čia nėra bėda. Plaukams parinkite šiek tiek šiltesnį atspalvį naudodami dažus be amoniako, ir tapsite patrauklesnė.

6 priežastis. Sekate mados, bet ne plaukų kirpimo ir šukuosenų tendencijas.
Keičiant savo drabužių stilių, arba paprasčiausiai perkant naujus daiktus, labai gerai būtų pasidomėti ir naujomis tendencijomis šukuosenų srityje. Taip jūsų įvaizdis bus pilnas – nuo kojų pirštų galiukų iki pakaušio.

7 priežastis. Skilinėjantys galiukai.
Plaukų trumpinimas kartais tampa vieninteliu būdu išspręsti šią – sausų ir skilinėjančių galiukų, problemą. Tačiau kad to neatsitiktų, reikia laiku pasirūpinti savo plaukais: tepti kaukes, naudoti balzamą ir plaukų galiukų aliejukus ar serumus, laiku kirptis. Taip plaukai taps ir paklusnesni, ir sveikesni.

8 priežastis. Jūs visuomet rišate plaukus į „uodegą“.
Jei jums tokia šukuosena priimtina, čia nėra nieko blogo. Tik paįvairinimui improvizuokite: garbanokite plaukus, susukite juos, naudokite įvairius segtukus. Tuomet plaukai neatrodys nuobodžiai.

9 priežastis. Jūs aukojate daugiau nei 20 minučių, kad iššukuotumėte plaukus.
Jei jums iš tikrųjų reikia tiek daug laiko, gali būti, kad jūs nenaudojate kondicionieriaus arba balzamo. Naudojant šias priemones, tokių problemų neturėtų kilti.

10 priežastis. Jums atrodo, kad jūsų stilistas jus apkirpo užsimerkęs.
Po apsilankymo grožio salone atkreipkite dėmesį, ar jūsų plaukai apkirpti lygiai ir taip, kaip jūs iš tikrųjų norėjote. Galbūt atėjo laikas keisti kirpėją?

Pagrindinis patarimas: iš pradžių apsikirpkite, pakeisdami šukuoseną ir plaukų spalvą! Prižiūrėkite savo plaukus, naudodami įvairias stiprinančias ir šukavimą lengvinančias priemones, pastoviai lankykitės pas kirpėją ir keiskite šukuoseną pačios. Tai atlikdamos diena iš dienos – atrodysite stulbinančiai! Viskas tik jūsų rankose!
 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.