Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Plastinės chirurgijos paslaptys

2011-07-09

Didžiausios kosmetinės chirurgijos paslaptys netrukus bus atskleistos naujoje keturių knygų serijoje pavadinimu „Nesukite galvos dėl botokso“ (angl. „Never Mind The Botox“).

Bendraautorės Penny Avis ir Joanna Berry supažindins su tikra realybe tų gražuolių, kurios savo nepakartojamu grožiu žavi visus, dailiai besišypsodamos nuo žurnalų viršelių. Vardan nepriekaištingai stulbinančios išvaizdos šiandien moterys gali ryžtis daug kam. Plastinė chirurgija tampa pagrindine priemone, kuri gali padėti sukurti nepakartojamą išvaizdą, tačiau kokia yra tikroji grožio kaina, dažniausiai nutylima.

Autorės knygą parašė remdamosis realia, atliktų plastinių chirurgijos operacijų patirtimi. Kaip žinia, dauguma garsenybių turėjo bent po vieną plastinę operaciją, siekdamos tobulos išvaizdos.

Plastinės chirurgijos procedūros gali tiesiog šokiruoti. Pasirodo, noras turėti gražią išvaizdą skatina ryžtis labai ekstremaliems pokyčiams.

Sutrumpinti ar pailginti kojų pirštus, kad galėtumėte užsidėti unikalią dizainerių avalynę?

Tokia procedūra atliekama toms, kurios nori, kad jų kojos atrodytų puikiai su dizainerių kurta avalyne, dažniausiai basutėmis. Procedūros kaina yra maždaug apie 11 450 Lt (apie 3000 svarų sterlingų). Ši pirštų, švelniai tariant, korekcija apima: pirštelių ploninimą, kaulų mažinimą, riebalų šalinimą. Taip pat gali būti koreguojama ir pati pėda, kad tik kojytės atrodytų kuo dailiau ir tilptų į pačius įvairiausius ir mažiausius batus. Tačiau ekspertai pabrėžia, kad tai gali būti itin pavojinga procedūra.

Apskritai tokios procedūros gali sukelti dideles komplikacijas. Infekcijos, nervo pažeidimai, kraujavimas, randai, nepakeliamas skausmas – visa tai vardan noro užsidėti gražius batus.

Viena JAV ponia po tokios operacijos vis dar negali vaikščioti ir tvirtai atsistoti ant savo kairės kojos, atsirado kaklo ir nugaros komplikacijos. Dabar ji turi išleisti didelius pinigus gydymui, kadangi sumos yra gana nemažos, moteris įklimpo į milžiniškas skolas.

Mamytėms „dovanų kortelės“ gražesniam pilvukui,  dailesnei nosytei, didesnėms krūtims

Angelina Jolie, Katie Holmes po gimdymo taip greitai atgavo puikią išvaizdą, kad net stebėtina. Na, bet viskas įmanoma su „stebuklingųjų“ procedūrų pagalba.

Jennifer Lopez, Britney Spears ir Kerry Katona net neneigia to, kad dar iki šiol apsilanko pas plastikos chirurgus, kurie vis ką nors pakoreguoja. Tuo pačiu kitos moterys žiūrėdamos į šias gražuoles stengiasi sekti jų pavyzdžiu bei skiria sau vieną kitą grožio procedūrą.

Tačiau visgi yra ir tokių moterų, kurios gana kritiškai žiūri į kūno tobulinimą plastikos chirurgų pagalba. Viena moteris gavo iš vyro „dovanų kortelę“  apsilankyti pas grožio meistrus. Deja, santuoka baigėsi skyrybomis.

Botulino injekcijos nuo prakaitavimo

Labai populiarus būdas atsikratyti padidėjusio prakaitavimo yra botulino injekcijos, tuomet neprakaituojama kelis mėnesius. Bėda ta, kad prakaitas gali pasirodyti kur nors kitur, kadangi organizmas vis tiek turi jo atsikratyti. Tuomet dažniausiai pradeda prakaituoti nugara, kojos, vieta tarp kojų ir t.t. Taigi, vargu ar prakaito atsiradimas gerai matomose vietose labai puošia išvaizdą.

Blakstienų persodinimas

Kiekviena moteris nori turėti ilgas, storas, gražias blakstienas ir geras akių tušas kartais tikrai gali nepadėti. Tokiu atveju, kai kurios damos nusprendžia imtis kraštutinumų – jos tiesiog persisodina blakstienas. Tokia procedūra yra atliekama su dideliu kiekiu nuskausminamųjų, tuomet chirurgas tiesiog įleidžia plaukus į akių vokų sritį. Po tokios procedūros reikia būtinai dėvėti apsauginius akinius, nes atsiranda toks perštėjimas, kuris net naktį neleidžia užmigti, ištinsta visa akių sritis. Vaizdas būna toks kaip boksininko po labai sunkios kovos.

Prie tokios procedūros komplikacijų yra priskiriama: labai stiprus niežulys, akių infekcija, blakstienos gali pradėti augti į akies vidų ir pan. Be to, visuomet reikia tokias blakstienas prižiūrėti, būtina pastovi korekcija.

Smėlio laikrodžio figūra

Norint turėti tokią figūrą, tiesiog reikia pašalinti šonkaulį ir vieną kitą riebalinį sluoksnį nuo pilvo. Sklinda gandai, kad šiai operacijai ryžosi tokios žvaigždės kaip: Cher, Jane Fonda, Requel Welch, Tori Spelling, Pamela Anderson, Janet Jackson... sąrašas tęsiasi.

Sukurta smėlio laikrodžio formos figūra trikdo kvėpavimą. Po operacijos negalima važinėti, normaliai sėdėti kelias savaites. Visa tai taip pat gali labai stipriai pakenkti plaučiams, sužaloti nervus ir t.t.

Šiandien turbūt nėra jau tokios kūno dalies, kurios nebūtų galima pakeisti. Jei tik norite, Jums gali būti sugrąžinta ir nekaltybė.

O  kokia Jūsų nuomonė? Ar tik nenueita per toli?

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* posh  2011-10-30
nu ir gerai kad zmones prisiziuri grazinasi, tam ir zengia medicina i prieki kad ja naudotumesi,o jus "natural" visos pavydit nes kiseneles neisnesa i plastikos chirurgus kreiptis, cha cha cha tuoj nuruktumet manau jei proga pasitaikytu :DDDDDDDDDDDDDD

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.