Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Pasmerkti ar išteisinti: kolageno injekcijos į pėdas

2012-06-18

Nauja mada grožio pasaulyje – kolageno injekcijos į pėdas, kad būtų galima lengvai ir nesuklumpant vaikščioti ant žudikiškų aukštakulnių. Šiuolaikinė kosmetologija jau yra pasirengusi išspręsti bet kokias grožio problemas, pradedant nuo kojų iki galvos – tikra ta žodžio prasme.

Pasmerkti ar išteisinti: kolageno injekcijos į pėdas

Kaip ir dauguma kosmetinių naujovių, ši kilo Amerikoje. Būtent čia sugalvota suleisti kolageno injekcijas į pėdas, taip sudarant efektyvias pagalvėles. Dėka šios pagalvėlės vaikščiojimas ant aukštakulnių nebus jau lydimas kančių, kadangi koja nusileis minkštai ant gelinio darinio.

Nuo praėjusiųjų metu šios procedūros populiarumas išaugo daugiau nei dvidešimt procentų. Susitarti su savo kosmetologais dėl šių injekcijų bandoma ir Europoje.

Procedūros efektas trunka apie pusmetį, ir JAV ji kainuoja šiek tiek daugiau nei 500 JAV dolerių. Tos, kurios išbandė, vienu balsu pritaria, kad tokia procedūra neskausminga ir nemalonūs pojūčiai dingsta mažiau nei po paros. Todėl 15 cm aukštakulnius galima avėti jau netrukus ir netgi jų nenusiauti – tegul visi žiūri ir pavydi!

Tuo tarpu klasikinės medicinos atstovai nusiteikę kritiškai. Pagrindinis argumentas „prieš“ – baimė, kad pajutus palengvėjimą ir pradėjus pastoviai vaikščioti ant aukštakulnių, moterys galutinai susigadins kraujagysles ir raiščius, o ką jau kalbėti apie tokių ligų, kaip varikozės ir osteoartrito paūmėjimą.

Taigi, ar toleruojate tokias „kolagenines pagalvėles“?

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.