Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Netikėtos botokso paslaptys

2012-04-05

Jūs esate prieš jaunystės injekcijas? Neskubėkite kritikuoti botokso. Jis daug kur yra naudojamas, tik gali būti, kad nesate apie tai nieko girdėję.

Netikėtos botokso paslaptys

Botokso panaudojimas:

1. Raukšlių mažinimas. Pats populiariausias naudojimas – raukšlių mažinimas kaktos srityje. Taip papt populiaru aplink nosį ar akis susidariusios raukšlelės. Kai kurie dermatologai išrašo pacientėms taip vadinamą „botokso kremą“, kuris jaunina odą, kartais toks kremas rekomenduojamas ir krūtinės srityje.

2. Kojoms. Be to, kad botokso injekcijos mažina kojų prakaitavimą, rastas ir dar vienas jo panaudojimas kojoms. Merginos-modeliai darosi injekcijas pėdos srityje tam, kad ant podiumo vaikščiotų aukštakulniais lengviau. Sakoma, padeda.

3. Hiperhidrozė (didelis prakaitavimas). Pažastyse atliekamos greitos botokso injekcijos, ir per didelio prakaitavimo problema išnyksta.

4. Raumenų spazmų sumažinimas. Kai kurie žmonės kankinasi dėl įvairių spazmų, dėl kurių juda akies vokas, atsiranda kaklo ir žandikaulių traukuliai, kartais tai skatina ir mikčiojimą. Visą tai galima sumažinti botokso pagalba.

5. Bruksizmo (girgždėjimas dantimis miego metu) gydymas. Injekcija suleidžiama į žandikaulio raumenis, atpalaiduoja juos, ir pacientui tampa lengviau.

6. Migrenos gydymas. Šį efektą išsiaiškino visiškai atsitiktinai. Pacientės, kurios naikindavosi sau raukšles, pradėjo pastebėti, kad galvos skausmai jas ištikdavo labai retai. Pasirodo, kad iš tikrųjų botulino toksinas atpalaiduoja raumenis, mažina nervinės sistemos krūvį, taip pat blokuoja skausmo receptorius nervinėse ląstelėse. Tokiais atvejais injekcijos leidžiamos į kaktą, kaklą ir pečius.

7. Šlapimo pūslės ir hiperaktyvaus šlapinimosi gydymas. Šlapimo nelaikymas iššaukiamas šlapimo pūslės spazmais. O injekcijos atpalaiduoja šlapimo pūslę, pacientai pradeda geriau kontroliuoti šlapinimąsi. 

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* eva  2012-04-05
Nesamoningas straipsnis... kodel niekas neraso apie tai kiek zalos botoksas padaro, ir patekes i kraujotaka visiems laikams zmogu, o dazniausiai moteri, gali padaryti invalidais, nes botoksas raumenys veikia lygiai taip pat kaip musu oda t.y. atpalaiduoja ir taip raumenys negali atlikti savo funkcijos, o kur musu raumenys yra svarbiausi ? sirdies , kraujotakos sistemoje(visos kraujagysles, venos, kurios nesioja krauja ir deguoni i smegenys) , tad reiktu gerai pagalvoti ar pergyventi del per didelio prakaitavimo ar del to kad atsigulsi i lova ir tada jau nebebus del ko pergyventi ...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.