Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Lūpų lipofilingas – plastinės chirurgijos naujovė

2012-09-27

Lūpų lipofilingas yra kontūrinės plastikos srities naujovė. Metodo esmė – lūpų formos pakeitimas, naudojant nuosavą riebalų medžiagą. Kokį efektą suteikia lūpų lipofilingas?

Lūpų lipofilingas – plastinės chirurgijos naujovė

Padėk pats sau

Kai moterys ėmė prieštarauti prieš nenatūralų lūpų didinimą silikono pagalba, buvo sukurtas kontūrinės plastikos metodas – lūpų lipofilingas. Injekcijose naudojama tik asmeninė žmogaus riebalinė medžiaga, todėl nėra rizikos, kad medžiaga bus atmesta. Paimti riebalinę medžiagą galima iš bet kurios kūno vietos, tačiau dažniausiai naudojami šlaunų riebalai.

Be to, kad lipofilingas padidina lūpas, keičiasi ir jų forma. Šios procedūros pagalba galima panaikinti raukšleles aplink lūpas, pabrėžti burnos kontūrus, padaryti juos jausmingesnius. Operacija gana paprasta ir ją galima atlikti ambulatoriškai.

Kontraindikacijų nėra tiek daug, todėl ši procedūra tampa ir saugi. Taigi, lūpų lipofilingas yra draudžiamas žmonėms, sergantiems diabetu, onkologinėmis ir infekcinėmis ligomis, turintiems kraujavimo sutrikimų, pacientams esantiems jaunesniems nei 18 metų.

Kaip vyksta lūpų lipofilingo procedūra?

Lipofilingas iš esmės niekuo nesiskiria nuo kitų kūno procedūrų, paprasčiausiai zona, kuri apdirbama yra pati iš savęs delikati ir ypatingai jautri. O atliekama ji taip: gydytojas-chirurgas ima riebalines ląsteles iš pasirinktos kūno vietos, tirpina jas specialiame tirpale, kad šios ląstelės nebūtų atmestos, ir iš vidinės lūpų pusės suleidžia jau paruoštą medžiagą.

Lūpų lipofilingo procedūra vyksta ne ilgiau nei valandą ir gali būti atliekama tiek su vietine, tiek ir su bendra narkoze – viskas priklauso nuo jūsų poreikio, gydytojo rekomendacijų ir individualių jūsų organizmo savybių.

Procedūra yra beveik beskausmė. Atsiradusios kraujosrūvos ir mėlynės dingsta per 7-14 dienų po operacijos. Iš pradžių, lūpų jautrumas gali sumažėti, tačiau tai normalu, kadangi ląstelėms reikia laiko, kad jos prigytų. Skirtingai nuo kitų lūpas didinančių procedūrų, lipofilingas atliekamas vieną kartą ir nereikalauja procedūros pakartojimo.

Lipofilingą galima derinti ir su lūpų tatuiravimu. Tokiu atveju lūpos ne tik įgaus reikiamą formą bei dydį, bet ir ryškius, išraiškingus bruožus. Bet kokiu atveju, lipofilingą su taituiravimu galima atlikti tik po konsultacijos su gydytoju.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.