Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Lazerinė miniliposakcija: daugiau žinai – ramiau miegi

2012-08-14

Ar galima atsikratyti „galifė“, antrojo pagurklio ir storų šonų? Kas tai yra – lazerinė mini liposakcija?

Lazerinė miniliposakcija: daugiau žinai – ramiau miegi

Naujos procedūros ir metodai visuomet iškelia daug klausimų ir daug abejonių. Normalu, kad kiekvieną naujovę – tiek klasikinę, tiek ir lazerinę liposakciją – lydi daugybė mitų. Nuvykite savo abejones!

Mitas. Liposakcija – tai rimta operacija, kurią reikia atlikti ligoninėje bendros narkozės pagalba.

Lazerinė liposakcija nėra kardinalios priemonės. Tai mitas susijęs su stereotipais, kuriuos sukūrė klasikinė liposakcija, kai pacientas turi nemažai laiko praleisti ligoninėje, išbūti reabilitacinį periodą, stebint kad nebūtų galimų komplikacijų.

Lazerinė liposakcija – tai tas pats, kas ateiti į kosmetologo kabinetą. Jai nereikia ilgos reabilitacijos ir nereikia praleisti ilgo laiko ligoninėje. Pacientas jaučiasi gerai jau po 2-4 dienų, o namo galima eiti iš karto po procedūros. Taigi, jei operaciją atliksite penktadienį, pirmadienį jau galėsite eiti į darbą.

Mitas. Liposakcija tik antsvorio turintiems žmonėms.

Tai klaidingas mąstymas. Miniliposakcija aktyviai naudojama JAV, dažnai ją atlieka žmonėms, kuriems reikia nuimti tik šiek tiek riebalų. Tai dažniausiai žmonės, kuriems nepadeda nei dietos, nei sportas, nei įvairios procedūros. Dažniausiai atliekamos operacijos – dvigubas pagurklis, riebalai kelių, užpakalio, rankų srityse. Čia komplikacijų nekyla, kadangi tai nėra sudėtinga operacija ir nėra traumuojami audiniai.

Mitas. Sportuokie arba laikykitės dietos!

Sportuoti, žinoma, reikia, kaip ir stebėti tai, ką valgote. Vis dėl to, reikia žinoti, kad 80 proc. moterų turi taip vadinamas „riebalų pinkles“ – tam tikras zonas, kuriose kaupiasi riebalai, kurių praktiškai neįmanoma panaikinti dietos ar sporto pagalba. Tai pilvo sritis, vidinė šlaunų pusė, sėdmenys, taip pat rankų vidinė pusė.

Mitas. Kol mane veikia narkozė, aš nežinau, kas su manimi vyksta ir ar aš prisižadinsiu.

Kad išsklaidytumėte šį mitą, reikia suprasti, kaip vyksta lazerinės liposakcijos procedūra. Lazerinė liposakcija vykdoma prie vietinės nejautros. Po šios operacijos įvedamas kateteris specialiose reikiamose vietose ir prasideda riebalų deginimo procesas. Tuo metu jūs galite justi nežymius judesius apdirbamoje srityje. Viską galite matyti ir jaustis sąmoningi. Po to, kai operacija atliekama iki galo, jūs apsirengiate sterilius apatinius, drabužius ir galite eiti namo.

Mitas. Odos nukarimas, jautrumo neteikimas – tai lazerinės liposakcijos pasekmės.

Skirtingai nuo klasikinės liposakcijos, kai reikia dirbti su dideliais riebalų kiekiais, lazerinė liposakcija suteikia gydytojui apdirbti tik viršutinį poodinį odos sluoksnį ir sumažinti celiulito pasekmes.

Be to, veikiant lazeriu sumažinamos kolageno skaidulos, o tai reiškia, kad vyksta ir odos patempimo operacija. Taigi, oda nenukąra, bet atvirkščiai, pasitempia.

Mitas. Po lazerinės liposakcijos lieka randai.

Kalbant apie kraujosrūvas, randus, reikia suprasti, kad lazerinės liposakcijos metu naikinamos riebalinės ląstelės ir tai daroma ne mechaniniu būdu, o veikiant lazeriu. Todėl kraujosrūvos gali būti minimalios ir lengvai užgyjančios. Randų nelieka.

Mitas. Po lazerinės liposakcijos reikia ilgą laiką save riboti.

Po lazerinės liposakcijos nerekomenduojama vaikščioti į pirtis, saunas, soliariumus, reikia atsisakyti aktyvaus sporto ir nepulti alkanam į šaldytuvą. Tačiau tai paprastos rekomendacijos, kad gijimo procesas vyktų greičiau ir lengviau.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.