Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Kaip teisingai išsirinkti plastikos chirurgą?

2012-03-07

Gydytojo pasirinkimas, ypač plastinės chirurgijos specialisto, reikšmingas dalykas. Tarp paciento ir gydytojo turi vyrauti besąlygiškas pasitikėjimas. Patirtis, atliktos operacijos, reputacija – tai, žinoma, vieni svarbiausiųjų kriterijų, tačiau niekas taip nesuartins kaip glaudus bendravimas.

Kaip teisingai išsirinkti plastikos chirurgą?

Ir bendraujant reiktų atidžiai įsižiūrėti ir įsiklausyti į žmogų, kuriam jūs patikėsite savo brangiausią turtą – save. Gydytojas per daug užsispyręs arba, atvirkščiai, lengvai sutinka su bet kokiais jūsų kaprizais, net ir ginčytinais? Susimąstykite.

Plastinės operacijos sėkmė priklauso ir nuo paciento nusiteikimo, ir nuo jo žinių apie metodų taikymą. Ir tai yra plastinio chirurgo kompetencija.

Penki žingsniai, kaip pasirinkti asmeninį plastikos chirurgą:

1. Patikrinkite, kaip atsiliepia žmonės apie konkretų gydytoją interneto forumuose, taip pat nepraleiskite „blogerių“, paskaitykite pačių gydytojų straipsnius ar publikacijas. Žinoma, tokiu atveju į visą informaciją reikia žvelgti kritiškai.

2. Peržiūrėkite plastinės chirurgijos gydytojo portfolio. Jei jus kažkas suneramino šiame etape, pasikliaukite ne tik vidine nuojauta, bet stenkitės gauti apie tai kuo daugiau informacijos.

3. Susitikite su gydytoju ir stenkitės išsiaiškinti viską, kas jus neramina, kruopščiai išsiklausinėkite visus rūpimus klausimus ir apie pačią operaciją, ir apie tai, kas laukia po jos – atsigavimo periodu.

4. Klausykite savo nuojautos, nes pasikliauti gydytoju turite 100 procentų.

5. Jei vis dar abejojate dėl pačios plastinės operacijos, dėl gydytojo kompetencijos, atidėkite kuriam laikui pačią operaciją, kol nebūsite pilnai įsitikinę, jog jau priėmėte sprendimą.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.