Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Intymus grožis: ko norėtumėte paklausti?

2012-11-12

Mažai kas apie tai kalba, tačiau moteriškų genitalių plastinės operacijos labai plačiai praktikuojamos: vis daugiau ir daugiau moterų savanoriškai gulasi po grožio peiliu. Štai klausimai, kuriuos dažna moteris norėtų užduoti plastikos chirurgijos specialistui.

Intymus grožis: ko norėtumėte paklausti?

Kas moteris pastūmėja genitalijų plastinėms operacijoms?

Skustis intymias vieteles tapo įprasta, o šie veiksmai apnuogina lytinius organus – išryškėja jų formos, taigi, ir netobulumai. Kartais dėl šitų priežasčių moterys ima vengti pirčių, užsiima seksu tik tamsoje. Tokiu atveju joms gali padėti didelių ir mažų lytinių lūpų, gaktos ar klitorio operacija. Per ilgos mažosios lytinės lūpos tam tikromis sąlygomis lytinio akto metu ar sportuojant gali sukelti netgi skausmo. Be to, genitalijų operacijos atveria naujas galimybes: padidėja jautrumas, ypač tai aktualu moterims po gimdymo.

Ar iš tiesų padidėja arba sugrįžta prieš tai buvęs jautrumas?

Jei moteris daugiau nebenori užsiimti seksu, to priežastis gali būti fiziologija. Tyrimai įrodo, kad jautrumas ir stimuliacija po gimdymo sumažėja vidutiniškai 60 proc. dėl vaginos išsitampymo. Tačiau tik nedaugelis žino, kad šią problemą galima sutvarkyti chirurginiu būdu. Plastinė chirurgija gali sugrąžinti vaginą į pirminę formą, patempus audinius arba naudojant asmeninių riebalų audinių injekcijas.

Taip pat jautrumui gali užkirsti kelią ir įgimti anatominiai ypatumai.

Dar vienas būdas pažadinti aistrą – tai „taško G“ stimuliacija. Tuo metu, kai vienos moterys labai aistringai reaguoja į stimuliaciją, kitos nieko nejaučia. Padidinus „tašką G“ ir suteikus jam iškilią formą, jautrumas padidėja dvigubai. Dauguma atveju stimuliacija pagerėja ir atsiranda daugiau galimybių patirti orgazmą.

Kokia galima rizika lyginant su kitomis plastinėmis operacijomis?

Iš esmės, moters intymios srities korekcijos yra saugios. Tačiau kaip ir kitų operacijų metu, egzistuoja tam tikra rizika. Gali atsirasti kraujosrūvų arba kraujo susikaupimo audiniuose. Taip pat galimos infekcijos ir hematomos, kurias būtina šalinti chirurginiu būdu. Be to, gali atsitikti taip, kad žaizda vėl atsivers. Bet kokiu atveju iškilusios rizikingos situacijos lengvai pašalinamos medicininiu būdu.

Kaip ilgai trunka operacija?

Tai priklauso nuo individualios situacijos ir nuo operacijos tipo. Mažųjų lytinių lūpų mažinimo plastinė operacija trunka apie dvi valandas. Tuomet vyksta pooperacinis režimas, stebėjimas, siekiant idealaus rezultato. Dažniausiai operacijos vyksta ambulatoriškai. O esant sudėtingiems atvejams, būtina pasilikti vieną naktį klinikoje.

Kiek laiko trunka regeneracinis periodas?

Pirminės kraujosrūvos ir lengvos mėlynės praeina jau per keletą dienų, todėl didelės įtakos kasdieniniam paciento gyvenimui operacija neturi. Iš esmės, visas gijimas trunka 3-4 savaites, nežymios žaizdelės užgyja per keletą mėnesių.

Reikėtų susilaikyti nuo lytinio akto po operacijos mažiausiai keturias savaites. Nors žaizdos jau užsitraukusios, tačiau jos gali vėl atsiverti nuo stipraus mechaninio poveikio. Taip pat reikėtų vengti keletą savaičių užsiimti tam tikromis sporto rūšimis: jodinėjimu, važinėjimu dviračiu, bėgiojimu ir pan.

Ar genitalijų pokyčiai garantuoja geresnį seksą?

Tokios operacijos sukuria optimalias fiziologines sąlygas. Tačiau jos nekeičia žmonių santykių ir emocijų. Net ir naujausios medicininės galimybės negali daryti įtakos pilnaverčiam seksualiniam gyvenimui, tinkamo partnerio parinkimui ir emociniui ryšiui.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (1)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Anonimė  2017-10-02
Manau, kad visų pirma, lytiniu lupu plastika daroma dėl estetikos ir žinoma, sveikatos problemų, kaip kad šlapimo nelaikymas. Be to, pasidariusios šią operaciją, moterys gali jaustis vėl seksualios ir pasitikinčios savimi.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.