Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Ideali figūra po gimdymo

2013-03-10

Po nėštumo ir gimdymo moteriška figūra keičiasi, ir dėl to niekas nesiginčija. Kai kurie pasikeitimai nematomi niekam, išskyrus pačiai moteriai. Tačiau kartais – viskas būna akivaizdu. Deja, ne visos susitaiko su pokyčiais, o tai gali pabloginti ir dviejų artimų žmonių santykius.

Ideali figūra po gimdymo

Kuo tokiais atvejais gali padėti plastinė chirurgija?

Graži krūtinė po gimdymo?!

Pats gražiausias moters papuošalas – krūtinė. Ir tai niekada neišeis iš mados. Nėštumo metu, kai moteris ruošiasi maitinti, ji padidėja. Po gimdymo krūtinė būna pritvinkusi pieno ir džiugina akį savo putlumu. Tačiau baigus maitinti krūtinė, deja, suglemba. Dažnai ji nusileidžia, oda nukara, o šie pasikeitimai labai liūdina.

Štai tokiais atvejais moteris gali kreiptis į plastinės chirurgijos kliniką, kur gali būti pasiūlytos koreguojančios operacijos arba terapija. 

Pati populiariausia paslauga – mastopeksija (krūtų pakėlimas), didinamoji ir redukcinė mamoplastika (krūtų didinimas ir mažinimas, atitinkamai).

Mastopeksija arba krūtų pakėlimas – chirurginė procedūra, kurios tikslas atstatyti krūtinės aukštį ir pagerinti jos formą. Daugeliu atveju ši operacija neturi įtakos moteriai, kuri dar ruošiasi maitinti. Tiesa, kitas nėštumas ir maitinimas krūtimi vėl neigiamai paveiks atliktos operacijos rezultatus.

Šios operacijos metu pakeliamos pieno liaukos į viršų ir pašalinami atliekami odos plotai. Be to, mastopeksijos metu galima susimažinti ir aureolių plotą. Mastopeksijos pagalba galima pakelti bet kokio dydžio ir formos krūtis. Tačiau reikia pastebėti, kad šios operacijos rezultatai nebus amžini – odos elastingumo negalima sugrąžinti.

Jei jūs esate nepatenkinta ne tik forma, bet ir krūtinės dydžiu, jums padės mamoplastika arba krūtinės dydžio operacija. Ši operacija dažniausiai vilioja tas mamas, kurios baigusios maitinti, supranta, jog krūtinė pamažėjo. Padidinti krūtinę padės silikoniniai įdėklai.

Po šios operacijos į darbą galėsite sugrįžti jau po keleto dienų. Tačiau po operacijos, kaip ir po bet kurios kitos, reikia klausyti gydytojo nurodymų ir laikytis griežto rėžimo.

Krūtų mažinimo operaciją daugumai žmonių atrodo keistas poreikis. Tačiau pernelyg didelė krūtinė kartais suteikia daugiau nepatogumų nei džiaugsmo. Per didelė apimtis, sunkumas, prakaitavimas, nugaros skausmai, ideali higiena – visa tai sudaro diskomfortą. Todėl kartais krūtų mažinimo operacija yra ne tiek kosmetinė, kiek medicininė būtinybė.

Viskas, ko nereikia – pašalinti!

Nesubalansuota mityba, fizinės veiklos nebuvimas arba hormonų sutrikimai po vaiko gimimo – visa tai gali paskatinti antsvorio atsiradimą. Ir kai nepadeda nei fiziniai pratimai, nei koreguojančios dietos, nei gyvenimo būdo pakeitimai, tuomet gali padėti liposakcija – vienas efektyviausių plastikos chirurgijos metodų, koreguojant figūrą.

Liposakcija atliekama nesudėtingai, o estetiniai rezultatai būna akivaizdūs. Liposakcijos esmė – pašalinti po oda esančius nereikalingus riebalų audinius. Po liposakcijos organizmas atsistato gana greitai, vos per 1-2 savaites.

Tiesa, po procedūros mėnesį laiko nerekomenduojama užsiimti sportu, plaukioti, degintis saulėje ir lankytis pirtyje. Po operacijos patariama dėvėti specialų apatinį trikotažą, siekiant geresnio rezultato.

Daugumos mamų skausminga tema – pilvas. Išnešiojus ir pagimdžiusi du arba trys mažylius, moteris supranta, kad nesugeba susitvarkyti su savo pilvu. Šią problemą gali išspręsti abdominoplastika – chirurginė priekinės pilvo sienelės korekcija. Šios operacijos metodai priklauso nuo daugelio priežasčių: nuo riebalų storio, nuo odos būklės, nuo strijų kiekio ir pan.

Taip pat rekomenduojama, kad moteris galutinai nuspręstų, ar ji ruošiasi dar susilaukti vieno vaikelio, o gal planuoja eiti pas dietologą ir laikytis griežto mitybos plano. Tokiu atveju abdominoplastika rekomenduojama po šių planų įgyvendinimo. Geri rezultatai pasiekiami jei abdiminoplastika yra derinama su liposakcija, tačiau tokia operacija yra gana sudėtinga.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.