Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Botoksas sustabdys prakaitą

2013-02-17

Sutikite, net ir pats romantiškiausias vakaras gali būti sugadintas pasklidusiu prakaito kvapu... Taip gali ne tik romantika dingti, bet ir brangusis pabėgti.

Botoksas sustabdys prakaitą

Šiuolaikinė kosmetologija siūlo keletą skirtingų būdų, kaip išspręsti šią problemą – padidintą prakaitavimą: nuo stabdančios prakaitą jontoforezės procedūros iki chirurginio įsikišimo. Noras pašalinti šią problemą ypatingai padaugėja vasarą, juk karštomis vasaros dienomis prakaitas išsiskiria dažniau. Net ir lengvas susijaudinimas ar karštos kavos puodelis gali iššaukti tam tikrus nemalonumus ir trukdyti bendrauti su aplinkiniais.

Kartais ir brangiausi dezodorantai neduoda norimo rezultato, o operacijos skamba grėsmingai.

Savotišku lūžiu galima pavadinti prakaitavimui mažinti naudojamą botoksą. Toksino botulino klinikinė vertė buvo įrodyta dar 1970 m Amerikoje. Oftalmologas Alanas Skotas pastebėjo, kad ši medžiaga atpalaiduoja tam tikrus raumenis, todėl pradėjo ją naudoti gydant žvairumą. Vėliau naujovė įgijo kitus privalumus, ir buvo pradėta naudoti kosmetologijoje. Dabar jau dauguma žino, kad botoksas yra plačiai naudojamas siekiant išlaikyti savo grožį brandžiame amžiuje, tačiau tikrai ne daugelis apie ai, kad botoksas – viena efektyviausių priemonių, kovojant prieš prakaitavimą.

Jei bus įleistos nedidelės preparato dozės į reikiamas vietas (pažastis, delnus ar pėdas), odos jautrumas nesumažės, o veiksmingumas taps akivaizdus. Botoksas blokuoja nervų, susijusių su prakaito liaukomis, funkcionavimą, todėl prakaitas neišsiskiria. Termoreguliacija nuo to nenukenčia, o odos būklė nuo šios procedūros dar ir pagerėja – ji pasiekia normalų drėkinimo lygį.

Tiesa, gydymas botoksu neduoda amžino efekto. Po tam tikro laiko preparato poveikis silpnėja ir jis yra pašalinamas iš organizmo. Vidutiniškai tokios procedūros užtenka 6-7 mėnesiams.

Tokį gydymą rekomenduojama atlikti patikimose klinikose. Visų pirma, tik jos garantuoja kokybišką preparatą. Antra, jie perka botoksą dideliais kiekiais, nes naudoja įvairioms reikmėms, todėl galite gauti ir geresnę kainą už procedūrą.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (2)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* taip  2017-06-12
http://google.cmo teip
* ar <a href="http://google.com">tikrai</a>  2017-06-12
ar tikrai?

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.