Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Botoksas: leisti ar neleisti?

2012-09-13

Vieną dieną moteris prisižadina ir supranta, kad ji yra pasiryžusi susileisti botokso – ir tai nėra tas pats kas nusidažyti plaukus keliais atspalviais šviesiau nei įprasta. Svarbiausiai, kad būtų pasitikėjimas savimi ir žinojimas, ką ji daro.

Botoksas: leisti ar neleisti?

Ir dar svarbu – atlikti visas reikiamas injekcijas, kol aplinkiniai apie tai nieko nesužinojo. Nes tuomet prasidės labai daug klausimų, užgauliojimų ir kitų svaičiojimų, nepaisant to, kaip žmogus atrodė prieš tai, ir kaip atrodo po to. Juk sutikite, kartais ir įdegti kaktos normaliai negali, nes čia odos sluoksnį slepia pradėjusios gilėti raukšlės.

Ar skausminga tokia operacija? Šiek tiek. Tačiau daugiau yra baimės nei skausmo. Jei esate gimdžiusi, ko gero, sutiksite, kad kitas skausmas yra menkniekis.

Ar galima botokso pagalba kažką kitą pakeisti? Taip, botokso pagalba galite ne tik išsilyginti jums nepatinkančias kaktos raukšles, bet ir pasikeisti antakių linkį.

Kaip greitai nesimato pasekmių?Jau vakare bet koks tynimas turėtų išnykti, todėl galite drąsiai tokias procedūras atlikti ir eidamos į darbą.

Kokie gi laukia pokyčiai? Keletą dienų keistai jausite savo kaktą. Kol kas jos judinti negalėsite, tačiau pokyčiai bus akivaizdūs: raukšlelės paprasčiausiai išnyks, jei koregavote ir antakius – jų forma taip pat bus pakitusi.

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.