Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Grožis

Veiksmingas masažas, padėsiantis atsikratyti celiulito per savaitę

2012-01-09

Jau seniai žinoma, kad pats efektyviausias būdas, padėsiantis kovoti su celiulitu yra masažas. Netgi yra padarytos išvados, kad kiekvieną savaitės dieną masažuojant vietas, kuriose yra celiulito, oda tampa elastingesnė. Net jei ir nepavyktų tokiu būdu visiškai atsikratyti celiulito, tai bent jau jo sumažėjimas yra tikrai garantuotas.

Taigi, toliau yra pateikiama kiekviena savaitės diena ir speciali, būtent tai dienai pritaikyta masažo technika.

Pirmadienis

Pradėkite masažuoti problemines vietas delnu ir riešo priekine dalimi. Nykštį pakreipkite į šoną nuo kitų pirštų. Taip galėsite puikiai masažuoti savo šlaunis. Jums tiesiog reikia paralelei sudėti rankas, nurodytoje pozicijoje, ir kilti į viršų bei lygiagrečiai leisti rankas žemyn.

Antradienis

Masažuokite problemines kūno vietas trimis pradiniais pirštais: nykščiu, rodomuoju pirštu ir didžiuoju pirštu. Šiais pirštais atlikite aktyvius masažuojamuosius judesius ant odos. Nevenkite sukamųjų judesių.

Trečiadienis

Šią dieną problemines kūno vietas masažuokite tik nykščio ir rodomojo piršto pagalba. Tiesiog šiais dviem pirštais apimkite nedidelį odos plotelį ir judinkite odą į vidų, kad ji susitrauktų ir vėl grįžkite į pradinę padėti ir ištempkite ją. Tokiu būdu stenkitės išmasažuoti visas problemines vietas.

Ketvirtadienis

Kurį laiką rankų pirštais masažuokite sukamaisiais judesiais problemines odos sritis nesustodama. Taip pat galite tiesiog pirštais aktyviau braukyti per odą aukštyn ir žemyn.

Penktadienis

Su pirštų pagalba masažuokite problemines odos vietas įvairiomis kryptimis, stenkitės sudaryti virpesius.

Šeštadienis

Šeštadienį tiesiog delnais papliauškėkite per problemines odos vietas.

Sekmadienis

Masažuokite vietas, kuriose yra celiulito, pagal laikrodžio rodyklę. Galite naudoti ir anticeliulitinį kremą. Pasistenkite, kad atliekami judesiai būtų švelnūs.

Reikia pridurti, kad patariama masažą atlikti ne trumpiau nei 15 minučių, tuomet gero rezultato ilgai laukti tikrai nereikės!

Grozioklubas.lt

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.